Filtrele
Ürün Grupları
Thales Pırlanta Kurye
İstanbul içi 4000 TL ve üzeri alışverişlerde
Kurye ile hızlı teslimat seçeneği
Thales Pırlanta Kargo
Türkiyenin her yerine
Ücretsiz ve Sigortalı Kargo
Thales Pırlanta Teslimat
Dünyanın Dört bir yanına
Sigortalı Teslimat

2015 Alyans Modelleri

6 Ürün
Tümü

2015 Alyans Modelleri

2015 yılına özel alyans tasarımlarımız ile evlilik yüzükleriniz modern bir çizgiye sahip olsun. Evlilik alyanslarımız kişiye özel olarak üretilmektedir. Siz parmağınızın ölçülerini verirsiniz biz ölçülere göre sizlere beğendiğiniz modeli üretiriz. Evliliklerin sembolü olan alyans seçimlerinde ister klasik tasarımlara isterseniz modern çizgiler ve taşlarla süslenmiş modelleri tercih edebilirsiniz. 2015 alyans modelleri daha modern çizgileri ile dikkat çekmektedir. Sizler için hazırlanmış özel indirimlerinden yararlanmak için acele etmelisiniz.

Alyans Seçimlerinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Alyans en özel takılardan biridir. Bu nedenle seçim yaparken özellikle dikkat edilmesi gereken bazı noktalar bulunmaktadır. Bunlardan en önemlisi düğün öncesi diyet yolu ile zayıflama sonrası o anlık ölçülere dayanarak seçim yapılması düğün sonrasında alınan kilolar ile yüzüğün parmağa olmamasıdır. Sabahları ilk uyanıldığında ellerde ve yüzde şişmeler olur.

 Bu da yüzüğün parmağı sıkarak estetik olmayan bir görüntünün ortaya çıkmasına neden olur. Bu nedenle alyans seçerken günlük hayatta kullanabileceğinize inandığınız ve mutlaka 1 ölçü büyük olarak seçim yapmalısınız.

Çiftlerin evlenmeden önce tek sahip oldukları takı alyanslarıdır, nişanlıyken sağ parmağa takılan yüzükler evlilikte sol parmağa takılır. Alyans modelleri çift olarak satılanlardan tercih edilebilir. Gelin adayı pırlanta taşlarla süslü bir model isterken damat daha sade bir tasarım isteyebilir. Çift olarak satılan alyans modellerinde gelin adaylarının ki taşlarla süslenmiş olurken damat adayları için sade fakat birbirini ile uyumlu modeller tasarlanmaktadır.