Banka Hesap Numalarımız

Garanti Bankası Türk Lirası Hesabı :

Hesap Adı : Thales Pırlanta İç Ve Dış Tic. A.Ş
İban No: TR64 0006 2000 3680 0006 2951 63
Şube Kodu : 368 ( Nuruosmaniye )
Hesap No: 6295163 
3 Gün içerisinde ödemesi ulaşmamış siparişler iptal edilir.
Fırsat ürünlerinde ise ; sizin ödemeniz tarafımıza ulaşana kadar aynı ürün bir başka müşteri tarafından satın alınırsa ,belirtilen süreden önce Thales Pırlanta siparişinizi iptal eder.
Siparişinizin hazırlanmasına, ödemesi tarafımıza ulaştığında başlanır.

Değerli Müşterilerimiz,
Şirketimiz 15.06.2016 itibari ile e-arşiv uygulamasına geçmiştir.Bu kapsamda; Thales Pırlanta İç Ve Dış Tic A.Ş tarafından düzenlenen basılabilir görüntüsü ile imzalı UBL-TR belgesi, siparişiniz esnasında belirtmiş olduğunuz e-posta adresine en geç 15 iş günü içerisinde gönderilecektir.
Vergi Usul Kanunun 397 sıra nolu tebliği gereğince e-posta ile gönderilen bu faturaların mali değeri ve geçerliliği bulunmakta olup, ayrıca ürün yanında kağıt fatura gönderilmesine gerek bulunmamaktadır.
E-mail adresinize faturanız aracı kurum olarak çalıştığımız TÜRKKEP tarafından gönderilecektir. Bazen mailler spam klasörüne düşebilmektedir,kontrol etmenizi rica ederiz. Mailinize gelen E faturanızı silmeniz veya yanlış vermiş olmanızdan dolayı mail adresinize ulaşmamış faturalardan Thales Pırlanta sorumlu değildir. Ve benzer durumlardan kaynaklı durumlar nedeniyle tekrar e fatura gönderimi yapılmamaktadır. 

Bir Çok Firmada Bu uygulama Yok iken, Neden e- Arşiv Fatura Kullanıcısı Oldunuz?
İnternet üzerinden mal ve hizmet satışı yapan ve 2014 yılı gelir tablosu brüt satış tutarı 5 milyon lira ve üzerinde olan mükellefler, e-arşiv uygulamasına geçmek zorundadır.
Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.
Saygılarımızla,
Thales Pırlanta