Düğün Mekanı Hint Bahçesi İstanbul

HİNT BAHÇESİ / İSTANBUL

İstanbul’un yeni yaşam parklarının başında gelen Liferpark’ın içerisinde bulunan Hint Bahçesi’nde mutluluğa atacağınız adımlarınızda unutulmaz anlar yaşarken sevdiklerinizle de doyasıya eğlencenin tadını çıkarmış olacaksınız. Rengarenk çiçeklerle donatılmış, göz alabildiğince yeşile bürünmüş orman, doğadan gelen kuş sesleri ile kendinizi bir anda en mutlu gününüzde apayrı bir dünyaya yelken açıyormuş gibi hissedeceksiniz. Hint Bahçesi’nde yapacak olduğunuz düğün, gerek sizler için gerekse konuklarınız için muhteşem anların yaşanmasına tanık olacak.
Klasikleşen düğün dekorasyonlarının dışına çıkan Hint Bahçesi, rengarenk donatılmış sofraları ve sizler için hazırlanan özel sunumları ile sizlere hizmet verirken, Hint Kınacısı eşliğinde de kınalarınız çok daha eğlenceli hale dönüşecek.

HİNT BAHÇESİ’NE ULAŞIM NASIL SAĞLANIR?
İstanbul Bahçeköy’de bulunan bu mekan Maslak’a yalnızca 10 dk mesafededir. Tabelalarda Mehmet Akif Ersoy Tabiat Parkı olarak da adlandırılır. Birkaç farklı alternatif yolu takip ederek Lifepark’a ulaşım sağlayabilirsiniz. Dilerseniz bu yollardan bahsedelim.
İlk alternatif yol olarak Maslak – Sarıyer istikametinde düz devam edin. Sahile kadar ilerledikten sonra trafik lambalarından sola dönüş yapın. Daha sonra yine karşınıza çıkacak olan ışıklardan sola dönün. (Işıkların yanında Shell benzinliğini göreceksiniz.) Burdan ilk çıkış olan Orman Fakültesi, Çayırbaşı – Bahçeköy tabelasından sola döndükten sonra 2 km daha ilerledikten sonra Lİfepark girişine ulaşmış olacaksınız.
Diğer bir alternatif yol ise Maslak – Sarıyer yolunda Darüşşafaka durağını geçtikten sonra Tarabya yol ayrımından U dönüşü yaparak Maslak yönüne doğru döndükten sonra sağdan Bahçeköy tabelasının bulunduğu yerden giriş yapın. Bahçeköy Bentleri’ne kadar ilerledikten sonra bentlerin altından sağa, Sarıyer – Çayırbaşı istikametine dönün ve yol boyunca 1,5 km ilerledikten sonra Lifepark girişine ulaşmış olacaksınız.
Eğer ulaşımı kendi aracınızla değil de toplu taşıma araçları ile yapacaksanız aşağıda belirttiğimiz araçları kullanarak erişim sağlayabilirsiniz.
Durak Adı : SULAR, 153 Bahçeköy – Sarıyer, 42 Bahçeköy – 4. Levent Metro, 42HM Bahçeköy – Hacıosman, 42M Bahçeköy – 4. Levent Metro, 42T Bahçeköy - Taksim

Açık mekan davet alanları
300 – 400 kişi kapasiteli yemek alanı
Kişi başı 80 – 100 TL arası minimum yemek paketi
Orman, kır, bahçe ve doğa manzaralı
İsteğe bağlı olarak alkol servisi
1.000 – 2.000 kişi kapasiteli kokteyl düğün imkanı
Valet servisi
Her türlü ışık, ses ve sahne hizmetleri
Sizinle ilgilenecek olan organizasyon sorumlusu
Menülerde değişiklik yapabilme imkanı
Özel menüler (Çocuklar için, diyabet, kosher, vegan, vejetaryan)
Düğünden önce menüyü tadabilme imkanı
Aynı anda birden fazla düğün yapabilme imkanı
24.00’e kadar müzik ve yemek servisi
Hint Bahçesi’nde düğün organizasyonları dışında yapabileceğiniz diğer etkinlikler ise;
Baby Shower
Bayi toplantıları
Davetler ve resepsiyon
Doğum günü kutlamaları
Kurumsal etkinlikler
Mezuniyet törenleri
Nişan, sünnet, piknik ve parti etkinlikleri

HİNT KUMAŞI ADRES VE İLETİŞİM BİLGİLERİ
ADRES: Kazım Karabekir Paşa Mahallesi Bahçeköy Caddesi No:114 Bahçeköy / Sarıyer / İSTANBUL
TELEFON : 0212 226 31 31 
Not : Thales pırlanta olarak önerdiğimiz mekan ile hiçbir ticari anlaşmamız yoktur. İşletmenin fiyat değiştirmesi ve yaşanacak sorunlardan thales pırlanta sorumlu değildir.