Hayal Ormanı Acarkent / Polonezköy-İSTANBUL

HAYAL ORMANI ACARKENT/ POLONEZKÖY-İSTANBUL

Havaların ısınmasıyla birlikte evlenecek olan çiftlerin genellikle en çok tercih ettikleri düğün organizasyonu olan kır düğünü, mutluluğa atılan adımlarda doğasıyla, yeşiliyle bizleri kucaklıyor. Sizin de seçiminiz kır düğününden yana ise eminiz ki konuklarınız mevsimine göre daha eğlenceli anlar yaşayacak, açık ve mis gibi temiz havanın tadını doyasıya çıkaracaklar. Eğer siz de kır düğünü yapmayı planlıyorsanız sizler için tanıttığımız ‘Hayal Ormanı Acarkent’ yazısını bir göz gezdirmenizi tavsiye ediyoruz.
İstanbul’un kır düğünü merkezlerinin başında gelen bu muhteşem yer, şehrin kalabalığından ve gürültesinden tamamen uzaklaşmış, yeşilin her tonunu sizlere sunan, doğayla iç içe geçmiş eşsiz bir mekan.Uçsuz bucaksız meşe,kestane ve çam ağaçlarının arasında yer alan Hayal Ormanı Acarkent, kır düğününü tercih edenlere ‘İyi ki tercih etmişim’ dedirteceği bir mekan olarak mutlu çiftlerini bekliyor.

HAYAL ORMANI ACARKENT’E ULAŞIM
Eğer yolunuz FSM Köprüsü, Kavacık,Beykoz,Çekmeköy ve Ümraniye tarafından geçiyorsa yaklaşık 10 kilometre sonra ulaşmış oluyorsunuz.Trafiğin durumuna göre varış süreniz 10 – 15 dakika civarında olduğunu söyleyebiliriz.
Bir diğer farklı güzergah Acarkent, Çavuşbaşı ve Polonezköy’den yaklaşık 3 – 5 kilometre uzaklıkta olan bu muhteşem yere 5 – 10 dakikada ulaşabilirsiniz.
Yine eğer yolunuz Maltepe, Bostancı ve Üsküdar tarafından geçiyorsa yaklaşık 25 kilometre mesafede olan bu yere trafiğin durumuna göre 20 – 25 dakika içinde ulaşabilirsiniz.
Eğer bölgeyi hiç bilmiyorsanız akıllı telefonlarınızın navigasyon ya da harita bölümüne girerek mekanın koordinatlarını yazarak da ulaşım sağlayabilirsiniz. (Koordinatlar: 41.108447.29.178489)

HAYAL ORMANI ACARKENT’TE SİZİ NELER BEKLİYOR?
Sadece düğün organizasyonları yapılmayan bu yerde bunun dışında ; konser, şirket yemekleri, nişan organizasyonları, barbekü partileri gibi pek çok etkinlik düzenleniyor. Unutulmaz anlarınıza deneyimli ve güleryüzlü personeliyle eşlik eden bu mekanın sizleri memnun edeceğinden şüphemiz yok. Eğer kokteyl menülü düğün yapmayı planlıyorsanız 39 TL, yemekli düğün yapmayı planlıyorsanız 49 TL’den başlayan kampanyalı fiyatlardan yararlanabilirsiniz.

HAYAL ORMANI ACARKENT’İN ÖZELLİKLERİ
Yeşilin merkezinde olan bu mekanla ilgili detayları sizlere aktaracak olursak;
Açık ve kapalı davet alanları
750 – 1.000 kapasiteye sahip yemekli düğün imkanı
1.000 – 2.000 kapasiteye sahip kokteyl düğün imkanı
150 – 250 araçlık otopark alanı
Doğa, kır, nehir, göl, orman manzaralı
Valet servisi
Her türlü ışık, ses ve sahne hizmetleri
Sizinle devamlı ilgilenecek organizasyon yetkilisi
İsteğe göre kendi fotoğrafçınızı getirme imkanı
Yine isterseniz kendi organizasyon firmanızla çalışma imkanı
Menülerde değişiklik yapabilme imkanı
Çocuklara özel menüler
Düğün öncesinde menüleri tadabilme imkanı
Engelli girişi
After party mekanı
Gece saat 24.00’e kadar devam eden yemek ve müzik servisi
Not : Thales pırlanta olarak önerdiğimiz mekan ile hiçbir ticari anlaşmamız yoktur. İşletmenin fiyat değiştirmesi ve yaşanacak sorunlardan thales pırlanta sorumlu değildir.