Evlilik Teklifi Pırlanta

Evlilik Teklifi Pırlanta Yüzüğü Hangi Özelliklere Sahip Olmalıdır?

Evlenme teklifinizi nerede, nasıl yapacağınıza karar vermek kadar, tektaş pırlanta yüzüğü seçmekte erkekler için oldukça zor karar verilen durumlardan biridir.
Online satış yapan veya ofline hizmet veren mağaza ziyaretlerinde pırlanta yüzük bakarken aklınızdan en çok geçenlerin başında '' taş boyutu küçük mü olur, ya modeli beğenmezse '' sorularının geçtiğini biliyoruz.
Amacımız bu çıktığınız hayırlı yolda size elimizden geldiğince yardımcı olmaktır.

Tektaş İçin Nasıl Planlama Yapmalıyım ?

Bütçe belirleyerek başlayın. Belirlediğiniz bütçeye göre özellik ( berraklık ve renk) bakımından mükemmel ( D- VVS1 ) , çok iyi ( F- VS2) ve iyi ( H- SI1) taşları inceleyin. Parantez içlerinde yer alanla sınırlı değildir belirttiğimiz renk ve berraklıklar. '' Sıkça Sorulan Sorular'' kısmından tüm berraklık ve renk önerilerimizi görüntüleyebilirsiniz. 
Sonra daha küçük ama mükemmel özelliklere sahip pırlanta mı alsanız sorun yaşamazsınız, yoksa büyük ama iyi taş almak mı yeterli olur bu karar verin. Dikkat ettiyseniz vasat veya kötü taşları hiç değerlendirme içerisine almadık. Bunu yapmamızın nedeni pırlanta yüzüğü kutusundan çıkardığınızda teklif ettiğiniz eş adayının tepkisini veya sonrasında eş adayınızın ailesinin ve arkadaşları tarafından olumsuz yorumlar yapılmasının önüne geçmek içindi. Hava karardığı bir vakit teklif yapıyorsanız , taşınızın parlaması açısından yüzük kutunuzun ışıklı olması önemlidir. Thales Pırlanta tüm pırlanta alımlarınızda led ışıklı, kırılmaya karşı dayanıklı ahşap kutu göndermeyi garanti eder. Yüzük Kutusu belirsizliğini de çözdüğümüze göre model seçimi konusuna gelebiliriz.

Yüzük Modeli Nasıl Olmalıdır ?

Hanımefendinin parmak yapısı ince ise; ince veya orta kalınlıkta her yaşta rahatlıkla takıp kullanabileceği sade bir pırlanta tektaş seçebilirsiniz.
Eğer parmak yapısı ince değilse ; yüzüğün kol yapısının çok ince olanlarından uzak durmanızı öneririz.  
Sade tektaş modeli yerine, kolu taşlı modelleri ise gerçekten eş adayınız o tarz modelleri seviyorsa tercih edin. Yoksa riske girmemeniz daha doğru olacaktır.
Teklifinizin güzel geçmesi dileklerimizle..Bol şans diliyoruz size.