Güvenli Alışveriş

Thales pırlanta ailesi olarak  İnternet alışverişinizde güvenliğiniz,  en az sizin önem verdiğiniz kadar bizim içinde önemlidir. 
Kredi kartı veya banka kartı ödemelerinizde güvenli alışveriş yapmanız için payu ödeme sistemleriyle işbirliği yapmış bulunmaktayız. 
Sistem üzerinden kredi kartı ile ödeme yapabilmeniz için kartınızın kullandığınız cep telefonuna tanımlı olması gereklidir. 
Çünkü ; telefonunuza ödeme çekim esnasında tek kullanımlık özel şifre gelecek ve o şifreyi ödeme alanına yazdığınız zaman kredi kartı veya banka kartınızdan ödeme çekilecektir. 
Sıkça Sorulan Sorular; 
Başka birinin kartı ile yerinize gelerek pos cihazından çekim işlemini gerçekleştirebilir miyim?
Firmamız tüm müşterilerinin güvenliği için sadece sanal pos cihazı bulundurmaktadır. Eğer kartı sizde olan kişi, telefonuna gelen mesajdaki özel şifreyi sizle paylaşmaz ise işleminizi gerçekleştiremiyoruz.
3D Secure Şifresi kullanmadan işlem yapmak istiyorum, mümkün müdür?
Ne yazık ki firmamız sonrasında müşterileriyle sorun yaşamamak adına siz isteseniz bile özel şifre mesajı olmadan işleminizi gerçekleştiremez.
T.C kimlik numarası neden gerekli?
Mevcut yasalar gereği mücevher alışverişlerinizde fatura üzerine T.C kimlik numarası yazılması zorunludur.
Sizinle paylaştığım hangi bilgileriniz arşivinizde saklanıyor ve hangileri saklanmıyor?
Kredi kartı ve banka ödemeleriniz aracı kuruluş tarafından bankaya yönlendirilerek yapılır ve kartınıza dair hiçbir bilgi sistemlerimizde saklanmaz. Fatura  ve aldığınız ürün bilgileri ileride yapacağınız değişim ve iade işlemleri için arşiv bölümümüzde saklanır. Saklanan bilgiler 3. kişilerle paylaşılmaz ve size reklam ve kampanya gibi mesajlar asla firmamız tarafından gönderilmez.