Neden Thales Pırlanta

Neden Thales Pırlanta?

Dünya'nın en değerli madenlerinden biri olan,pırıltısıyla göz kamaştıran elmas; Güney Amerika, Endonezya, Hindistan, Rusya, Avustralya, Güney Afrika(Kimberley) gibi belirli başlı ülkelerde çıkarılmaktadır.
Bu ülkelerde çıkartılan elmas madeni,pek çok  ülkede bulunan fabrikalarda özel olarak kesilerek ''Pırlanta'' adını alır. Kesildiği andan itibaren pırlanta adını alan elmasın yolculuğu toptancılar tarafından  üretici firmalara satışa sunularak başlar.
Alıcı firmalardaki usta ellere teslim edilen pırlanta işlendikten ve istenilen forma sokulduktan sonra sahibini bekler.
thalespirlanta.com  ''Elmas ve Pırlanta''nın anavatanındaki büyük toptancılarla yaptığı anlaşmalar sonucu bu değerli taşları çok düşük kâr marjlarıyla onlardan satın almaktadır.
thalespirlanta.com , tüm pırlanta ürünlerini kendi atölyelerinde kalifiyeli ustaların elinde birer sanat eserine dönüştürür.Pırlantanın uzun süren yolculuğunu kısaltarak onu size en uygun fiyatlarla ulaştırmayı amaçlar.
thalespirlanta.com'un AVM'lerde yer alan mağazalar gibi yüksek  kira gideri yoktur.
Bu durum thalespirlanta.com  'a piyasadaki diğer rakiplerine göre  çok daha uygun fiyatlara üretim yapma olanağı sağlar.
thalespirlanta.com piyasanın çok altında kâr oranları belirleyerek ve asla kaliteden ödün vermeyerek üretim yapar.
thalespirlanta.com 'un temel hedefi pırlantayı bir sanat şaheserine çevirmek,kaliteli üretimleriyle sürümden kazanmak ve üreticiden halka herkesin pırlantaya en uygun fiyatlara sahip olabilmesini sağlamaktır.
Detaylı bilgi almak için bize thalespirlanta.com İletişim formu kısmından ulaşabilirsiniz.