Özel Tasarım Pırlanta

Özel Tasarım Bölümüne Hoş Geldiniz...


Hayalinizdeki pırlanta yüzük, pırlanta küpe, pırlanta kolye, pırlanta bileklik, pırlanta gerdanlık ve alyans modellerini sizin için özel olarak yukarıda görselde yer aldığı gibi tasarlıyoruz.

Özel Sipariş Sistemi Nasıl İşliyor ?

Kendi çiziminiz veya beğendiğiniz bir modelin görselini info@thalespirlanta.com  adresine mail yoluyla gönderiyorsunuz. Görseli gönderirken modele uygulanmasını istediğiniz pırlanta taş boyutu, pırlantanın karat ve berraklığını belirtmeyi unutmayınız. Eğer tercihiniz en uygun fiyata özel tasarım pırlanta modeli yaptırma ise ;  Renk olarak H ( Beyaz) , Berraklık olarak da ,  SI1 ( Ancak büyüteçler yardımıyla görülebilecek çok küçük doğal izler) seçebilirsiniz. Göndermiş olduğunuz mail hemen thales Pırlanta uzman ekibi tarafından incelenir ve en kısa zamanda mail yoluyla fiyat teklifimizi size iletiriz. Fiyat teklifimizi olumlu değerlendirdiğiniz takdirde ücretin en az % 70 'ini ön ödeme alarak işlemlere başlıyoruz. 

Not: Piyasada dolar ve altın fiyatlarını aşırı oynaklık gösterdiği dönemlerde firmamız ödemenin tümünü almadan üretime başlamamaktadır. Özel siparişlerde yapılan fiyat teklifi o gün mesai saati sonuna kadar geçerli olup, ertesi gün pırlanta taş fiyatı, altın veya dolar üzerinde artış olursa fiyatlara yansıtılır.

Özel Sipariş Pırlanta Ödemesini Nasıl Yapıyoruz ?

Sistem üzerinden size özel ürün oluşturuyoruz. O kısımdan kredi kartı ile ödeme yapacaksanız ödemenizi yapabilir, havale ile ödeme yapacaksanız da ön siparişinizi oluşturabilirsiniz. Belirli kısmını Kredi kartı ile, belli oranını da havale yapabilirsiniz. Tercihe bağlı olarak, İstanbul ' daki satış ofisimizi ziyaret ederek ödemeyi oradan da direkt nakit ödeyerek gerçekleştirebilirsiniz. Kalan Ödemenizi ise ürün hazır olduğunda yapabilirsiniz.


Pırlanta Özel Sipariş Hazırlıkları Kaç Gün Sürüyor ?

Öncelikle çizim işlemi bittikten sonra size yukarıda yer alan görsellerde olduğu gibi çizimi gönderiyor, varsa istediğiniz değişikler en son onları yapıyoruz. Eğer ki '' tam da istediğim gibi olmuş''  diyorsanız, onayınız sonrasında diğer işlemlere geçiyoruz. Teslimat süresi modelin üretim zorluğuna göre değişmekle beraber, tektaş pırlanta yüzüklerde ; 4-5 iş günü, pırlanta gerdanlıklar da ise 15 iş gününü bulabilmektedir. 

Not: Verilen süreler net değildir. Özel siparişlerinizde en doğru zaman, model üzerinde değerlendirme sonucu verilecektir.

İade Hakkı:

Özel siparişler 14 gün içerisinde koşulsuz iade kapsamı dışında kalmakta olup, iade,değişim ve cayma hakkınız bulunmamaktadır.