Pırlanta Set Su Yolu

Pırlanta Set Su Yolu

Düğün ve nişan merasimlerinde sıkça tercih edilen özellikle gelinin süsü vazifesini gören mücevherlerdir. Dizili sıra pırlantadan oluşan bu set gözleri kamaştıran eşsiz bir ışıltıya sahiptir. Düğünlerde klasik altın setlerin yerine gelin adayları artık pırlanta set suyolu modellerini sıklıkla tercih etmektedirler.Pırlanta set su yolu takımları genellikle 18 ayar beyaz altından üretilir. Pırlanta set su yolu takımlar sadeliği ve şıklığı ile ön plana çıkan modeller arasındadır. Pırlanta satın alırken dikkat edilmesi gereken 4C kuralı ile aradığınız özelliklerde bir ürün bulabilirsiniz. Thales Pırlanta olarak diğer pırlanta grupları gibi pırlanta set su yolu takımlarımızı üretirken de aynı zevk doyumunu alıyoruz. Günlük yaşamda pek kullanışı elverişli olmayan bu takımlar özel günlerin ışıltısını iki katına çıkaran ürün gruplarıdır. Altın gramı yüksek olarak üretilen pırlanta set su yolu toplam pırlanta karat ağırlığı da yüksek olmaktadır. Aynı zamanda bu mücevher grubunun çok iyi optimize edilmesi gereklidir. Titizlik ve özen isteyen mücevher grubu olan pırlanta set suyolu ile şıklığınızı bu muhteşem grup ile taçlandırabilirsiniz. 

Pırlanta Set Su Yolu Modelleri

Birbirini seven çiftler hayatlarını beraber geçirmek için verdikleri karar ve sonraki süreç oldukça meşakkatli ve heyecanlıdır. Düğün hazırlıkları zamanı ise birçok ince detay ile karşı karşıya kalırlar. Düğün mekânı, giyilecek kıyafetler, misafirlerin oturma düzeni düğün takı seti seçimi gibi bir çok durum ile karşılaşılır. Düğün takı seçimleri artık klasik set takımları geride bırakan pırlanta set su yolu tercih edilmektedir. Bu mücevher grubu gelinlik ile muhteşem bir uyum içinde kullanılır.Genellikle sade ve şık olan pırlanta set su yolu gerdanlık tarzında biraz fantezi şeklinde de üretilmektedir.Bu takı grubunda pırlanta gerdanlık, Pırlanta küpe, pırlanta bileklik yer alır. Gerdanlık tasarımına uygun olarak üretilen bu takı gelinliğin daha şık görünmesini sağlar. 18 ayar beyaz altın kullanılır ve pırlanta taşlar ile süslenir. Çok özel günde gecenin parlayan yıldızı olan gelinler için özel bir anlam ifade eden pırlanta set su yolu takımları özel günlerin vazgeçilmezidir. 

Pırlanta Set Su Yolu Fiyatları

Thales pırlanta olarak sadece pırlantalı takılar üretimi yapan bir mücevher firması olarak pırlanta set su yolu takımlarımızı fiyat avantajı yakalayarak müşterilerimiz ile buluşturmaktayız. Pırlanta takılarda fiyatlarımız olması gereken miktarlar her bütçeye hitap edecek şekildedir. Bu sayede binlerce mutlu müşteriye sahip olarak her geçen gün daha fazla büyümekteyiz. Üretimlerimizi kendi atölyelerimizde yaparak işçilik fiyatlarımız makul seviyelerde tutmaktayız. Pırlanta set su yolu fiyatları için sitemizin ilgili kategorimize göz atarak avantajlı fiyatlarımızdan uygun ödeme koşulları ile sahip olabilirsiniz. Pırlanta takılarımızda kullandığımız en küçük pırlantamız da dahi 4C özelliğine göre incelemekteyiz. En kaliteli ve bütçeleri zorlamayan pırlanta taşlar kullanmaktayız.