" />
{{translate.filter}}
{{F.NAME}}
{{F.MIN_SELECTED}} - {{F.MAX_SELECTED}}
Ölçü
{{translate.color}}
{{translate.suppliers}}
{{translate.price}}
{{price.MIN_SELECTED}} {{target_currency}} - {{price.MAX_SELECTED}} {{target_currency}}
{{price.MIN_SELECTED}} {{target_currency}} - {{price.MAX_SELECTED}} {{target_currency}}
Filtre
Görünüm
Toplam 46 ürün görüntüleniyor.

Tektaş Pırlanta Kolye

Tektaş pırlanta kolye, son yıllarda en çok tercih edilen kolye modelleri arasında yer almaktadır. Zarif görüntüsü dolayısıyla hem günlük kullanıma uygun, hem de özel günlerin en göz alıcı tamamlayıcısıdır. Her zevk ve bütçeye göre özel tasarımlar oluşturulabilmesi açısından her kesime hitap edebilecek ürünleri bulmak mümkündür.
Pırlanta kolye, pırlanta yüzük ve pırlanta bileklikler; elmas madeninden elde edilir. Taş dışında kalan bölümler ise tercihe göre beyaz veya sarı altından oluşabilmektedir. Bu aşamada tercih tamamen kişinin zevkine bağlıdır. Elmasın işlenmesi oldukça emek isteyen bir iştir. Elmastan elde edilen pırlanta ürünlerin yapımı esnasında, oldukça büyük ve titiz bir işçilik söz konusudur.
Pırlanta ürünler, farklı fiyat skalasında satışa sunulur. Bu skalayı belirleyen bazı unsurlar vardır. Karat, pırlantanın asıl fiyat belirleyici unsurudur. Geriye kalan diğer unsurlar ise renk, berraklık, kesim gibi noktalardır. Pırlanta kolyeler in fiyat listesi de bu noktalara bağlı olarak değişkenlik göstermektedir.

Tektaş Pırlanta Kolye Modelleri

Tektaş pırlanta kolye modelleri oldukça fazla çeşidi bulunan aksesuarlardır. Genellikle dört adet pençe içerisinde olacak şekilde üretilir. İlk bakışta ürünler birbirine çok benzese de, birbirinden oldukça farklı modeller mevcuttur.
Model çeşitliliği arasında renk farklılıkları da vardır. Kolyenin tektaş kısmı, kişisel tercihe göre istenilen renkte olabilmektedir. Bu da tektaş pırlanta kolye alımı esnasında oldukça geniş bir seçenek yelpazesinin oluşmasını sağlar.
Tektaş pırlanta kolyeler, son zamanlarda düğün setleri yerine çokça tercih edilmektedir. Tektaş kolyeler tek başına satın alınabileceği gibi, satıcıların oluşturmuş olduğu set halindeki ürünler de oldukça başarılı bir tercih oranına sahiptir. İstenirse tercihe ve zevke göre tektaş pırlanta kolyenin yanına yüzük, küpe, bileklik gibi ürünleri ekleyerek şık ve ihtişamlı setler oluşturmak da mümkündür.
Pırlantanın belirleyici unsurlarından bir olan berraklık, pırlantanın kalite ve görüntüsünü büyük ölçüde etkiler. Tercih ettiğiniz ürünün berraklık oranı ne kadar yüksek olursa, pırlantanın parlaklığı ve gösterişi de aynı oranda artacaktır.
Pırlantalarda çeşitlilik yaratan bir diğer etken olan renk seçenekleri, tamamen kişinin tercihine ve zevkine bağlıdır. Bu hususta pırlantalar oldukça geniş bir renk aralığına sahiptir. Bu nedenle de her zevke uygun ürün bulmak mümkündür.
Pırlantanın oldukça değerli bir maden olması, satın alma aşamasında da dikkat edilmesini gerektirir. Bu konuda herhangi bir sorun yaşamamak adına güvenilir satıcılardan alım yapmak daha avantajlı olacaktır.

Daha Fazla Göster
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.