Thales Pırlanta Banka Hesap Bilgileri

Banka Adı: Garanti BBVA

Şube: 368 (Nuruosmaniye)

Hesap Numarası: 6295163

IBAN Numarası: TR64 0006 2000 3680 0006 2951 63

Alıcı Ad Soyad: Thales Pırlanta İç ve Dış Tic. LTD ŞTİ.

Ödeme Esnasında Dikkat Edilmesi Gerekenler:

Siparişi Ben Oluşturdum, Ödemeyi Başkası Yapacak Nelere Dikkat Etmeliyim?

Ödemeyi yaparken bankanın ‘’Açıklama’’ kısmına siparişi oluşturan kişinin ad – soyad veya sizin elinizde bulunan sipariş numarasının yazılması yeterli olacaktır. Muhasebe birimi gelen ödemeyi e-ticaret ürün hazırlama birimine iletir ve siparişiniz hazırlanmaya başlanır.

Siparişi Ben Oluşturdum, Ödemeyi Yine Kendim Yapacağım

Siparişi oluşturanla ödemeyi yapan aynı olduğundan otomatik olarak ödemeniz siparişle eşleşecektir. Ekstra bir şey yapmanız gerekmemektedir. İsteğe bağlı olarak açıklama kısmına sipariş numaranızı yazabilirsiniz (zorunlu değildir).

Siparişi Oluşturdum Ama Ödeme Yapmadım En Geç Kaç Gün İçinde Yapmalıyım?

Ödemesi yapılmadığından sistemlerimizde ön sipariş olarak gözükür. 3 gün boyunca ödeme gelmez ise sistem tarafından otomatik siparişiniz iptal edilir. Süreç dolduysa yeniden sipariş oluşturmalısınız.

Ödemeyi Yapmadan Sipariş Hazırlanmaya Başlanıyor Mu?

Ödeme onayı gelmeden siparişiniz hazırlanmaz veya ürün size ayrılmaz. Ürünün satılması halinde teslimat sürelerinde değişiklik olabilir. Eğer çok nadir bulunan bir pırlanta ile üretim yapılmış ve de tekrar üretimi yapılamıyorsa ücret gönderilmiş olsa dahi, ücret iadesi hemen yapılır.

Havale ile Ödeme Yapmıştım, Ürün İadesinde Ödemeyi Nasıl Geri Alacağım?

Biz Thales Pırlanta olarak diğer firmalar gibi bu süreci uzatmayı doğru bulmuyoruz. Ürün elimize ulaştığı tarihte hemen ürün incelenir, evrakları kontrol edilir bir sorun yok ise en geç 1 iş günü içinde ödemesi havale ile yapılır. Bu süreçte ödeme kimin tarafından yapıldıysa sadece o kişinin hesabına ödeme gönderilir.

Not: Aklınıza takılan tüm soruları mesai saatleri içinde 0212 632 22 70 numaralı telefonu arayarak çözüme kavuşturabilirsiniz.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR