" />
{{translate.filter}}
{{F.NAME}}
{{F.MIN_SELECTED}} - {{F.MAX_SELECTED}}
Ölçü
{{translate.color}}
{{translate.suppliers}}
{{translate.price}}
{{price.MIN_SELECTED}} {{target_currency}} - {{price.MAX_SELECTED}} {{target_currency}}
{{price.MIN_SELECTED}} {{target_currency}} - {{price.MAX_SELECTED}} {{target_currency}}
Filtre
Görünüm
Toplam 88 ürün görüntüleniyor.

Altın Alyans Modelleri ve Fiyatları

Altın alyans, yeni evlenecek çiftlerin sevgi ve bağlılığının en önemli sembolüdür. Kişilerin arasındaki ilişkinin boyutunu belirlemesinin yanında, karşılıklı verilen sözü de temsil eder.
İlk olarak çiftler arasında söz kesimi sırasında takılan alyans, evliliğe giden yolda atılan ilk adımın göstergesidir. Söz ve nişan alyansları model itibariyle değişiklik gösterir. Bu nedenle sözde takılan alyans, tercihe göre nişan törenlerinde yerini daha farklı bir modele bırakabilir.

Birbirinden Şık Alyans Modelleri Thales’te

Alyanslar, temsil ettiği kutsal birliktelik itibariyle oldukça önemli bir semboldür. Her bir aşama için farklı modelleri bulunmasıyla birlikte, her zevke uygun alyans modelleri mevcuttur.
Öncelikle söz törenlerinde kullanılan alyanslar, görüntü itibariyle ince alyans kategorisinde değerlendirilebilir. Düz ve basit modelleri olduğu gibi, taşlı veya harfli tasarımları da mevcuttur.
Klasik alyans olarak tabir edebileceğimiz diğer bir model ise, söz alyansına oranla daha geniş, daha kalın ve farklı işletmelere sahip ürünlere sahip bir kategoridir. Bu alyanslar daha çok nişan törenlerinde tercih edilir. Evlilik süresi boyunca da kullanılacak olan alyans modelidir. Bu modellerin daha geniş bir yapıya sahip olması, üzerine yapılacak işleme seçeneklerini de oldukça fazlalaştırmaktadır.
Düz alyans modelleri, hem söz hem de nişan yüzükleri arasında mevcuttur. Kişisel zevk ve tercihe göre her iki tören için de farklı genişlik ve kalınlığa sahip düz alyans modelleri mevcuttur.
Alyanslar genel olarak altın madeninden üretilir. Beyaz altın veya sarı altın seçenekleri de mevcuttur. Altın alyans daha çok kadınlar tarafından tercih edilir. Bu seçimler yapılırken alyans yanında kullanılacak tektaş yüzüğün modeli de dikkate alınır. Her iki yüzüğün birbirine uyması açısından sarı veya beyaz altın tercih edilebilir.
Alyans seçiminde erkekler için farklılıklar mevcuttur. Gerek inanç gerek tercih gereği erkekler altın alyans takmaya pek yanaşmazlar. Bu konu tamamen tercihe bağlı olmakla birlikte, gümüş alyans erkekler tarafından daha çok kullanılmaktadır.
Alyans modelleri oldukça geniş bir çeşit yelpazesin sahiptir. Bu nedenle tercih tamamen kişisel zevklere bağlıdır. Taşlı, düz, klasik, ince gibi genel tabirlerin altında birbirinden farklı işlemelere sahip modellerden kendi zevkinize uygun olanını bulmak oldukça kolay.

Güncel Alyans Fiyatları

Model seçeneğinin fazlalığı, alyans fiyatları konusunda da farklılıkların ortaya çıkmasını sağlar. Özellikle altın alyanslarda gram üzerinden fiyat belirleneceği için, aldığınız alyansın kalınlığı ve ayarı fiyatına doğrudan etki edecektir.
Genellikle erkeklerin tercih ettiği gümüş alyanslar, altın ile gümüş arasındaki fiyat farkından dolayı oldukça büyük bir fiyat farkı yaratır. Gümüş yüzük fiyatı belirlenirken de yine yüzüğün gramı baz alınır.

Daha Fazla Göster
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.