İletişim


Firma Resmi Adı :

 Thales Pırlanta İç Ve Dış Tic. A.Ş

Telefon :

0 (212) 632- 22- 70  Pazartesi - Cuma 09.00 - 18.00 Cumartesi 09.00 - 16.00 Pazar ve Resmi Tatil Günleri Kapalıyız. 

Not: Randevusuz hizmetimiz yoktur. Sadece randevulu hizmet vermekteyiz. Gelmeden en geç 1 gün önce lütfen randevu alınız.

Offline Satış Ofis Adresi : 

Alemdar Mah. Bâb - ı - Ali Cad. Dr. Ziya Gün İş Hanı. Kat : 2 No : 204 Cağaloğlu - Fatih - İstanbul

Not: Randevusuz hizmetimiz yoktur. Sadece randevulu hizmet vermekteyiz. Gelmeden en geç 1 gün önce lütfen randevu alınız.

Havale Bildirim Formu: 

Havale Bildirim Formu

 Arıza Bildirim Formu: 

Arıza Bildirim Formu

İletişim Formu: 

İletişim Formu

Reklam Teklif Formu: 

Reklam Teklif Formu 

Not : Reklam tekliflerinizi formu doldurarak bize ulaştırmanızı rica ederiz.Telefonda teklif alınmamaktadır.


Değerli Müşterilerimiz,

Şirketimiz 15.06.2016 itibari ile e-arşiv uygulamasına geçmiştir.Bu kapsamda; Thales Pırlanta İç Ve Dış Tic A.Ş tarafından düzenlenen basılabilir görüntüsü ile imzalı UBL-TR belgesi, siparişiniz esnasında belirtmiş olduğunuz e-posta adresine en geç 15 iş günü içerisinde gönderilecektir.
Vergi Usul Kanunun 397 sıra nolu tebliği gereğince e-posta ile gönderilen bu faturaların mali değeri ve geçerliliği bulunmakta olup, ayrıca ürün yanında kağıt fatura gönderilmesine gerek bulunmamaktadır.
E-mail adresinize faturanız aracı kurum olarak çalıştığımız TÜRKKEP tarafından gönderilecektir. Bazen mailler spam klasörüne düşebilmektedir,kontrol etmenizi rica ederiz. Mailinize gelen E faturanızı silmeniz veya yanlış vermiş olmanızdan dolayı mail adresinize ulaşmamış faturalardan Thales Pırlanta sorumlu değildir. Ve benzer durumlardan kaynaklı durumlar nedeniyle tekrar e fatura gönderimi yapılmamaktadır. 
Bir Çok Firmada Bu uygulama Yok iken, Neden e- Arşiv Fatura Kullanıcısı Oldunuz?
İnternet üzerinden mal ve hizmet satışı yapan ve 2014 yılı gelir tablosu brüt satış tutarı 5 milyon lira ve üzerinde olan mükellefler, e-arşiv uygulamasına geçmek zorundadır.
Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.
Saygılarımızla,
Thales Pırlanta