" />
{{translate.filter}}
{{F.NAME}}
{{F.MIN_SELECTED}} - {{F.MAX_SELECTED}}
Ölçü
{{translate.color}}
{{translate.suppliers}}
{{translate.price}}
{{price.MIN_SELECTED}} {{target_currency}} - {{price.MAX_SELECTED}} {{target_currency}}
{{price.MIN_SELECTED}} {{target_currency}} - {{price.MAX_SELECTED}} {{target_currency}}
Filtre
Görünüm
Toplam 29 ürün görüntüleniyor.

Pırlanta Gerdanlık Modelleri ve Fiyatları

Pırlanta gerdanlık, özellikle son zamanlarda düğün, nişan gibi törenlerde çokça tercih edilmeye başlanmıştır. Cezbeden görüntüsü ve kalitesi sebebiyle kadınların özel anlarına eşlik etmektedir. Yeni evlenen çiftlerin tercih etmesinin yanında; doğum günü, evlilik yıldönümü, sevgililer günü gibi özel günlerin de vazgeçilmez hediyesi olmuştur.
Elmas madeninin farklı formda işlenmesiyle elde edilen pırlanta en değerli madenler arasında yer alır. Görünüşte bütün pırlantalar aynı gibi dursa da, değer bakımından her biri farklı değerdedir.
Bir pırlantanın değeri belirlenirken, bazı unsurlar göz önüne alınır. Bunların başında karat oranı gelmektedir. Karat oranı pırlantanın fiyat belirlenmesinde bulunan en önemli etkendir. Bunun sonrasında renk, berraklık ve kesim olmak üzere üç ana unsur çerçevesindeki değerlendirmeden sonra pırlantanın fiyatı belirlenebilir.

En Şık Pırlanta Gerdanlık Çeşitleri Thales Pırlanta’da

Pırlanta gerdanlık ürünleri, genellikle pırlanta gerdanlık set şeklinde satışa sunulmaktadır. Bu setler genellikle kolye, küpe ve bileklikten oluşurken, tercih edeceğiniz modele göre içeriği değişiklik gösterebilmektedir. Örneğin bazı setlerde bu ürünlere ek olarak yüzük de bulunabilmektedir.
Gerdanlık setleri içerisinde yerini ve önemini hiç bir zaman kaybetmeyen pırlanta su yolu gerdanlık, özellikle düğün seti olarak yüksek oranda tercih edilmektedir. Zarif duruşu ile uzun yıllardır bu özelliğini kaybetmemiştir.
Pırlanta gerdanlık ürünleri arasında tercih edilen bir diğer model ise baget pırlanta gerdanlık olmaktadır. Evlilik tekliflerinde, söz ve nişan törenlerinde sıkça tercih edilen pırlanta baget yüzük, baget gerdanlık modeline olan rağbeti de büyük ölçüde artırmıştır. Birlikte muhteşem bir ahenk oluşturan baget yüzük ve gerdanlık, bu sebeple birçok mağazada set haline getirilerek satışa sunulmaktadır.
Pırlanta gerdanlık modelleri, çok farklı modellerde üretilebilmektedir. Hem tasarım hem de kalite olarak mükemmel görüntüye sahip bu gerdanlıklar, çeşitli değerli taşlar kullanılarak hem renk hem de kalite olarak seçenekler oluşturulmasına olanak sağlar. Bu nedenle her zevke uygun gerdanlık modeli bulmak mümkündür.
Gerdanlık pırlanta kolye, tasarımı ve birbirinden güzel seçenekleri sayesinde son zamanlarda diğer madeni ürünlerin önüne geçmeyi başarmıştır. Özellikle görsel olarak zarifliği sebebiyle tercih sebebi olmaktadır.
Piyasadaki birçok model ve farklı karat değerindeki pırlanta gerdanlık modelleri için sitemizde bulunan seçeneklere göz atabilirsiniz. Pırlanta gerdanlık modellerimiz arasında renk ve karat değeri birbirinden farklı tasarım harikası ürünler bulunmaktadır.

Daha Fazla Göster
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.