" />
{{translate.filter}}
{{F.NAME}}
{{F.MIN_SELECTED}} - {{F.MAX_SELECTED}}
Ölçü
{{translate.color}}
{{translate.suppliers}}
{{translate.price}}
{{price.MIN_SELECTED}} {{target_currency}} - {{price.MAX_SELECTED}} {{target_currency}}
{{price.MIN_SELECTED}} {{target_currency}} - {{price.MAX_SELECTED}} {{target_currency}}
Filtre
Görünüm
Toplam 57 ürün görüntüleniyor.

Pırlanta Küpe Modelleri ve Fiyatları

Her kadın kendi görünümüne önem verir. Bu sebeple giydikleri kıyafetleri ve özellikle kullandıkları aksesuarları özenle seçerler. Kullandıkları aksesuarı ilk önce kendilerinin beğenmesi gerekir. Işıltılı görünüm ve zarif tasarımlarıyla pırlanta küpe her kadının ilgisini üzerinde toplar. Tanıştığınız herhangi birisi önce gözlerinizin ışıltısından etkilenir daha sonrasında ise dikkatini kulağınızdaki pırlanta küpenin ışıltısı çeker. Sahip olduğunuz ışıltıyı pırlanta küpeler ile bir adım öne çıkarabilirsiniz.
Sevgiliniz ya da anneniz, kim olduğu fark etmeksizin her yaştan ve tarzdan kişiye uygun bir pırlanta küpe bulabilirsiniz. Doğum günü, sevgililer günü ya da evlilik yıldönümü hiç fark etmez sevdiğiniz kadına bir çift pırlanta küpe hediye ederek onları şımartabilirsiniz. Her bütçeye uygun oldukça fazla çeşitte bulabileceğiniz pırlanta küpelerle hayatınızdaki sevdiğiniz insanları mutlu edebilirsiniz.

En Şık Pırlanta Küpe Modelleri Thales Pırlanta’da

Her insan kendi zevkine ve stiline göre farklı tercihlere sahiptir. Ancak kadınların ortak buluştuğu nokta olan pırlanta küpeler ışıltıları ile her kadının tercih ettiği aksesuar olmaktadır. İhtiyacınıza uygun pırlanta küpe modelleri ile gecenin tüm ışıltısı üzerinizde olacak.
Diyelim ki özel bir geceye davetlisiniz. Tarzınıza uygun şık bir kıyafet seçtiniz. Tüm bu kombini bir çift baget pırlanta küpe ile taçlandırdığınızda işte gecenin en ışıltılı kadını siz oldunuz. İşte şıklığı ve zarafeti elde etmek bu kadar kolay. Tabii ki dikkatleri aksesuarından çok kendileri üzerinde toplamak isteyen kadınlar da bulunmakta. Bu kadınların tercihi ufak ve zarif görüntüsüyle ortaya çıkan pırlanta tektaş küpe modeli olacaktır. Böylece ışıltısıyla ışıltınıza seviye atlatacak ancak bütün dikkatleri kendi üzerinde de toplamayacaktır. Böyle bir tercih ile dikkatleri üzerinizde toplayacaksınız. Daha iddialı ve gösterişli kadınların tercih ettiği halka pırlanta küpe modelleri ise en uzaktaki kişilerin bile dikkatini üzerinize çekecektir. Oldukça gösterişli tasarımlarıyla gecenin ışıltılı yıldızı siz olabilirsiniz. Tüm bu modeller arasında en parıltılı olan gümüş pırlanta küpe modeli ise gecenin bütün ışığını üzerinize toplayacaktır. Pırlantanın ışıltılı yapısını gümüşün şık görüntüsüyle birleştirerek oldukça şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Tüm bu ışıltılı modellerin arasında seçim yapmak her zaman zor olmuştur. Her modelin kendine ait cazibesi ve güzelliği var ancak tamda bu sebepten dolayı hangi modeli alırsanız alın cazibeniz göz kamaştıracaktır. Bazen narinliği ve saflığı tercih ederken bazen de yıldız gibi parlamak istersiniz. Hangi modeli seçerseniz seçin bir çift pırlanta küpe sizleri bulunduğunuz ortamdaki en şık kişi yapacaktır.

Daha Fazla Göster
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.