" />
{{translate.filter}}
{{F.NAME}}
{{F.MIN_SELECTED}} - {{F.MAX_SELECTED}}
Ölçü
{{translate.color}}
{{translate.suppliers}}
{{translate.price}}
{{price.MIN_SELECTED}} {{target_currency}} - {{price.MAX_SELECTED}} {{target_currency}}
{{price.MIN_SELECTED}} {{target_currency}} - {{price.MAX_SELECTED}} {{target_currency}}
Filtre
Görünüm
Toplam 98 ürün görüntüleniyor.

GIA Sertifikalı Tektaş Pırlanta Yüzükler

Amerikan Gemoloji Enstitüsü 1931 yılından bu yana bağımsız bir şekilde hizmet veren ve kar amacı olmayan bir kuruluştur. Değerli taş sertifikasyon ve derecelendirme işlemlerini uzun yıllardan bu yana yerine getirir. Günümüzde pırlanta ürünlerde özellikle pırlanta yüzüklerde GIA sertifikası güven veriyor.
Bu kategorimizde satışa sunulan ürünler GIA sertifikalı pırlanta yüzük çeşitleri oluyor. Sevdiklerinize sade, şık ve eşsiz tasarımlara sahip bir yüzük hediye edecekseniz tercihinizi tektaş pırlantalardan yana kullanabilirsiniz. Koleksiyonumuzdaki tektaş pırlantalar bir de GIA sertifikası ile birlikte bambaşka bir boyuta ulaşıyor.
Dünyada pırlanta alanında otorite olan GIA laboratuvarlarındaki sertifikalı pırlantaları Thales Pırlanta güvencesi ile hemen satın alabilir ve eşsiz tasarımlarla sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. Sizin için geniş model seçeneği ile her bütçeye uygun sertifikalı pırlanta teştaş yüzükler satıyoruz. Ürünlerimiz arasından hemen karşılaştırma yaparak satın almak istediğiniz ürüne karar verebilirsiniz.

GIA Sertifikalı Pırlanta Yüzük Modelleri

Sizler de pırlanta gia sertifika sahibi olan tektaş yüzük modelleri arıyorsanız doğru adrestesiniz. Farklı renk ve modellerde tektaş pırlanta yüzükleri buradan satın alabilirsiniz. Sizin için eşsiz tasarımlara sahip, zamana meydan okuyan ve her devirde modası süren tektaş yüzük modellerini buradan satın alabilirsiniz.
GIA sertifikalı pırlanta yüzük modelleri satın alacağınız ürünlerin kalitesini en üst seviyeye çıkarıyor. Güvenilir ve kaliteli bir tektaş pırlanta satın almak istiyorsanız dünyaca ünlü GIA sertifikasına sahip pırlanta yüzükleri hemen ürünlerimiz arasından bulabilirsiniz.
Türkiye’nin her yerine gönderim yaptığımız pırlanta GIA sertifika güvencesi ile satışa sunduğumuz pırlanta teştaş yüzükler ile sizler de kaliteli bir ürün satın alabilirsiniz. Her bütçeye uygun, kaliteli ve özgün tasarımlara sahip GIA sertifikalı tektaş pırlanta yüzükler ürün koleksiyonumuz içinde sizleri bekliyor.

GIA Sertifikalı Pırlanta Yüzük Fiyatları

Geniş fiyat aralıkları ve model seçenekleri ile GIA sertifikalı pırlanta yüzük modellerini hemen burada satın alabiliyorsunuz. GIA sertifikalı pırlanta yüzük fiyatları konusunda bilgi almak istiyorsanız hemen buradan bir seçim yapabilirsiniz. Geniş ürün çeşitliliği içinde kaliteli ve garantili pırlantaları Thales Pırlanta güvencesi ile satın alın.
Pırlanta gia sertifika güvencesi ile satışa sunulan ürünler çok özel fiyatlarla sizi bekliyor. Tektaş pırlanta modellerimizin tamamı eşsiz tasarımları ve zamana meydan okuyan tarzları ile parmaklarınıza çok yakışacak. Bültenimize üye olarak dönemsel indirim haberlerimizi hemen alabilirsiniz. Ayrıca buradan özel indirimlerimiz ve ürünlerimizin fiyatları arasında bir karşılaştırma yaparak hemen alacağınız GIA sertifikalı pırlanta yüzüğe karar verebilirsiniz.

Daha Fazla Göster
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.