21.136,50 TL
42.273,00 TL
13.167,00 TL
26.334,00 TL
46.777,50 TL
93.555,00 TL
34.650,00 TL
69.300,00 TL
29.452,50 TL
58.905,00 TL
30.318,75 TL
60.637,50 TL
23.388,75 TL
46.777,50 TL
25.987,50 TL
51.975,00 TL
25.814,25 TL
51.628,50 TL
thalesPirlanta-videoArea
Siparişiniz Nasıl Gelecek?
Siparişiniz Nasıl Gelecek?
Siparişiniz kargo firması tarafından size teslim edilene kadar sorumluluğu ve güvencesi altındadır.
  • Ücretsiz Kargo
  • Hediye Notu
  • Yüzük İçi Yazısı
  • Şık Kutu
  • Özel Şık Paket
  • Garanti Sertifikası

Sıra Taşlı Pırlanta Yüzük Modelleri ve Fiyatları

Sıra taşlı pırlanta yüzük, son yıllarda oldukça yüksek bir tercih oranına ulaşmıştır. Yüzük tek başına bir model olması yanında, diğer modellere eşlik etmesi sebebiyle de çokça göz önündedir.

Sıra Taşlı Pırlanta Yüzük Modelleri

Pırlanta yüzükler, çok geniş bir model yelpazesine sahiptir. Sıra taşlı yüzüklerin, tamtur yüzüğe çok benzer modelleri vardır. Bu ürünler yarım tur pırlanta yüzük olarak da adlandırılır. Şık ve zarif görünümü ile alıcıları cezbeden bu model, oldukça fazla talep görmektedir.

Sıralı taşlı pırlanta yüzüklerinin özelliği, birkaç tane taşın yan yana dizilmesiyle oluşturulmasıdır. Bazı modellerde bu taşlara diğerlerine oranla daha büyük bir taş eşlik eder. Ürün çeşitliliği fazla olan bu modelde, dilediğiniz ürünü seçerek tek tıkla satın alabilirsiniz.

Klasik haline gelmiş olan tektaş pırlanta yüzük modellerinin bazılarında taşın sağında ve solunda bir yere kadar devam eden küçük boyutlu taşlar bulunur. Her ne kadar model tektaş gibi görünse de aslında bu sıra taşlı pırlanta yüzük modelleri arasında yer almaktadır.

Yüzük üzerinde bulunan taşlar bazı modellerde sarı veya beyaz altın üzerine çift sıra halinde dizilmiştir. Bu modeller de sıra taşlı yüzük modellerinin içerisinde yer almakla birlikte, daha geniş durması sebebiyle alyans olarak tercih edilme oranı daha yüksektir.

Kişiselleştirilebilir bir model olması sayesinde, istenilen şekilde ve taş renginde üretimi mümkündür. Ayrıca bazı modellerde düz olanların aksine sarmal şekilde dizayn edildiği de görülebilmektedir.

Pırlanta Sıra Taşlı Yüzük Fiyatları

Pırlanta, bilinen en değerli ve en sağlam maden olan elmastan elde edilen bir üründür. Elmasın çeşitli yöntemlerle işlenmesi sonucunda ortaya çıkarılır.

Elmasın karbon yapısı itibariyle sahip olduğu sağlamlık, işlenmesini zorlaştırdığı için değerini de bu ölçüde artırmaktadır. El işçiliğine göre değişen yüzük modelleri her bütçeye uygun şekilde satışa sunulmaktadır.

Pırlanta yüzük, pırlanta kolye, pırlanta bileklik veya pırlanta küpelerde fiyatlandırma yaparken dikkate alınması gereken en önemli nokta karat değeridir. Karat değeri ne kadar yüksek olursa ürünün fiyatı da aynı oranda artış göstermektedir.

Karat haricinde renk, berraklık, kesim şekli gibi unsurlar da pırlantanın değerinde önemli etkenlerdir. Pırlantanın farklı parlaklık seviyeleri de bulunur.

Bütün bu ölçütler göz önüne alınarak pırlanta ürünlerin fiyatı belirlenmektedir. Bu farklılıklar sayesinde her bütçeye ve zevke uygun pırlanta üretimi yapmak mümkündür.

En çok tercih edilen modellerden olan pırlanta sıra taşlı yüzük fiyatları da bu anlamda farklılık göstermektedir.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR