16.458,75 TL
32.917,50 TL
9.867,00 TL
21.450,00 TL
7.260,00 TL
16.500,00 TL
6.063,75 TL
12.127,50 TL
9.306,00 TL
19.800,00 TL
12.474,00 TL
24.981,00 TL
8.976,00 TL
19.800,00 TL
7.260,00 TL
17.820,00 TL
8.316,00 TL
22.522,50 TL
8.679,00 TL
21.714,00 TL
12.771,00 TL
31.911,00 TL
7.260,00 TL
16.500,00 TL
4.290,00 TL
9.900,00 TL
8.976,00 TL
19.800,00 TL
thalesPirlanta-videoArea
Siparişiniz Nasıl Gelecek?
Siparişiniz Nasıl Gelecek?
Siparişiniz kargo firması tarafından size teslim edilene kadar sorumluluğu ve güvencesi altındadır.
 • Ücretsiz Kargo
 • Hediye Notu
 • Yüzük İçi Yazısı
 • Şık Kutu
 • Özel Şık Paket
 • Garanti Sertifikası

Pırlanta Kolye Modelleri ve Fiyatları

Pırlanta kolye, en fazla revaçta olan kolye modelleri arasında yer alır. Şık ve zarif görünümü ile hem özel günler için hem de günlük kullanım için uygundur. Kadınlar için de önemli bir yer tutan mücevherler, şık ve zarif görünümleri ile göz doldurmaya devam ediyor.

Elmasın, işlenmesi ve bulunması zor olan bir maden olması fiyatını da büyük ölçüde etkilemektedir. Elmasın işlenmesi ile oluşan pırlanta ürünler, görünümü ve tasarımları ile alıcıları cezbediyor. Her zevke uygun binlerce ürün seçeneği bulunan pırlanta kolyeler, özel günlerde de en fazla tercih edilen hediye seçenekleri arasındadır.

Pırlantanın, eskilerden beri süre gelen en ihtişamlı mücevherler arasında yer alması, günümüzde de en fazla tercih edilen model olmasına zemin hazırlamıştır. Pırlantanın, zümrüt ve yakut taşları ile birleşmesi sunucu oluşan yaratıcı kolye tasarımları ile harika bir görünüm sunuyor. Bu görünümü için birçok farklı aşamadan geçen elmas madeni, maden ustasının da titiz ve dikkatli çalışmaları ile ortaya çıkmaktadır.

Sevdiklerinizi Thales Pırlanta Kolye ile Mutlu Edin

Mücevherler içerisinde en fazla tercih edilen seçenek pırlanta kolyelerdir. Özellikle de özel günlerde kullanılan pırlanta kolyeler, kıyafetlerinize de ayrı bir hava katarak şık bir görünüm elde etmenize katkı sağlar.

Pırlanta kolye kategorisinde, Baget pırlanta harf kolye, Pırlanta safir kolye, Pırlanta sonsuzluk zümrüt kolye, Pırlanta damla kesim yakut kolye, Pırlanta ametist taşlı kolye, Pırlanta suyolu kolye, Pırlanta melek kanadı kolye, Pırlanta oval yakut kolye, Pırlanta prenses kesim kolye, CT efektli tektaş pırlanta kolye, Nazar boncuklu pırlanta kolye, Pırlanta kalpli kelebek kolye gibi birçok pırlanta kolye modeli mevcuttur. Bu modeller arasından dilediğiniz ürünü seçerek tek tıkla kolayca satın alabilirsiniz.

Pırlanta ürünleri satın alırken, pırlantanın kaliteli ve berrak olması oldukça önemlidir. Önemli olan bir diğer husus ise bu ürünleri alacağınız firmadır. Pırlanta satın alacağınız firmanın güvenilir olması çok önemlidir.

Sitemizde bulunan pırlanta kolye modellerinin fiyatı, kolyenin modeline, kullanılan pırlanta miktarına ve daha birçok etkene göre değişiklik göstermektedir. Beğendiğiniz ve satın almak istediğiniz pırlanta kolyenin fiyatı, karat değeri ile doğru orantılıdır. Karat değeri arttıkça pırlanta kolye fiyatı da aynı oranda artış göstermektedir. Sizde pırlanta kolye modelleri için, "Pırlanta Kolye" kategorisinde bulunan seçeneklere göz atabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular
  • Pırlanta kolye alırken, pırlantanın 4C'si (Karat, Kesim, Renk, Berraklık) ve kolyenin tarzı ve kalitesi gibi faktörler dikkate alınmalıdır. Bunun yanı sıra, pırlantanın orijinal sertifikasına ve satıcıya dikkat etmek önemlidir.

  • Bu, kişisel tarza ve tercihlere bağlıdır. Kısa ve dar yüz tipleri için daha uzun kolyeler, yuvarlak yüz tipleri için daha kısa kolyeler genellikle daha uygun olabilir. Ayrıca, kıyafetinizin yaka tipi de kolye seçiminde önemli bir rol oynar.

  • Pırlanta kolye modelleri çok çeşitlidir. Sade pırlanta taşlı kolyeler, damla şeklinde pırlanta kolyeler, kalp şeklinde pırlanta kolyeler ve çok daha fazlasını Thales Pırlanta'da bulabilirsiniz.

  • Pırlanta kolye seçerken, taşın kalitesi, boyutu, kolyenin stil ve tasarımı, bütçeniz ve kişisel zevkleriniz dikkate alınmalıdır.

  • Pırlanta kolyeyi temizlemek için ılık su, hafif bir deterjan ve yumuşak bir diş fırçası kullanabilirsiniz. Temizlik sonrası pırlanta kolyeyi havlu ile nazikçe kurulayabilirsiniz.

  • Gerçek bir pırlanta, genellikle bir sertifika ile gelir. Sertifika olmadan, bir gemoloji uzmanının yardımı ile bir kolyenin pırlanta olup olmadığını belirlemek mümkündür.

  • Pırlanta kolyenin fiyatı, pırlantanın büyüklüğüne, kalitesine, renk ve berraklığına ve kolyenin tasarımına bağlı olarak değişir. Thales Pırlanta'da çeşitli fiyat aralıklarında pırlanta kolyeler bulunmaktadır.

  • Bu tamamen kişisel tercihe ve bütçeye bağlıdır. Ancak, genellikle 0.5 karat ve üzeri pırlanta kolyeler daha belirgin ve çarpıcı görünür.

  • Pırlanta kolye fiyatları, pırlantanın boyutuna, kalitesine, renk ve berraklığına ve kolyenin tasarımına bağlı olarak değişir. En güncel fiyat bilgileri için Thales Pırlanta'nın web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

  • Evet, pırlanta kolyeler ikinci el olarak satılabilir. Thales Pırlanta, ikinci el pırlanta alım satım hizmetleri sunmaktadır.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR