Tektaş Yüzük İçine Ne Yazılır?

Tektaş Yüzük İçine Ne Yazılır

Tektaş Yüzük İçine Ne Yazılır?

Tektaş yüzük genelde evliliğin sembolü olduğu için alyans gibi içine yazı yazdırılmaktadır. Tektaş yüzük içine yazı yazdırarak size özel bir mücevher haline getirebilirsiniz.

Üstelik bu işlemi tektaş yüzüğünüzü satın aldığınız mağazadan hiçbir ücret ödemeden yaptırabilirsiniz.

Tektaş yüzük içine isim yazdırma eski yıllarda kalemkarların sanatı olsa da günümüzde mekanik aletlerle kazınarak yapılan bir işlem haline gelmiştir. Bu durumda gelişen teknolojiye ayak uyduruldu bilgisayar ve lazer teknolojisi kullanılarak yapılır oldu.

Yüzük içine yazı yazdırma genelde alyans ve tektaş yüzükler içine tercih edilmiş olsa da uygun olan tüm yüzük modellerine uygulanabilir.

Yüzüğün içerisinde yer alan boşluğa göre gelen istekler yazılabiliyor. Sizler için bazı örnek yazıları fikir edinmeniz açısından açıklayacağız.

Tektaş İçine Yazılan Yazılar

Seni Seviyorum- Şennur& Kayhan- H&R- Aşkım- Cancağazım- Birtanecik Karım- Biricik Aşkıma- Sonsuza Kadar- Since 12/09/17- 21.05.2017. Sonsuzluk işareti, kalp işareti, sol anahtarı.

Yukarıdaki örnek gibi bazı şekillerde yazılar yazılabilir. Genellikle iç tarafa karşı tarafın ismi yazılır alyanslarda fakat tektaş yüzüklerde durum biraz daha farklıdır çünkü tektaşı sadece kadın kullanır.

Yine de erkek eşin ismi, evlenme teklifi edilen günün tarihi, nikah tarihi veya ilk tanışma tarihi eklenebilir. Veya çiftlerin aralarında anlaşarak yazdırmak istediği herhangi bir şey eklenir.

Bu konuda tek kısıtlayıcı durum alyansların iç kısmının daha geniş ve büyük olması tektaş yüzüklerde bu alan daha dar ve kısadır. İsimler yukarıdaki gibi kısaltılarak yanına tarih eklenebilir.

Tektaş Nereden Satın Alınır?

Tektaş yüzük satın almak konusunda herkesin bir tercihi elbette vardır fakat bu kadar anlamlı bir yüzüğü sıradan olmayan bir yerden almak en doğru seçenektir. Thales Pırlanta olarak gelişen teknolojiye ayak uydurarak e-ticaret sistemine geçiş yaparak günün her anında bizlere ulaşabilme seçeneği sunduk. Sitemizden tektaş modellerine göz atarak uygun ödeme koşulları ile güvenilir şekilde satın alabilirsiniz.

Etiketler: Tektaş yüzük içine ne yazılır?
Ocak 16, 2023
Listeye dön
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR