1 Karat Yüzük 6 Tırnaklı Tasarım GIA Sertifikalı E SI2
1 Karat Yüzük 6 Tırnaklı Tasarım GIA Sertifikalı E SI2

1 Karat Yüzük 6 Tırnaklı Tasarım GIA Sertifikalı F SI2 (1KRT29)

İndirim Oranı : %57 İndirim
Piyasa Fiyatı : 254.362,50 TL
İndirimli : 108.851,00 TL
Taş Ağırlığı : 1 Karat 
Pırlanta Taş Adedi : 1 Adet Orta Taş
Renk : F ( Ekstra Beyaz ) 
Berraklık : SI2
Kesim : Yuvarlak
Sertifika Ve Fatura : Gia Pırlanta Sertifikası ve Faturası var.
Altın Özellikleri :
Altın Rengi : Rose Altın
Yüzük Ağırlığı : 3,5 Gram.
Altın Ayarı : 14 Ayar

1 Karat F SI2 GIA Sertifikalı 6 Tırnaklı Tasarımla Eşsiz Bir Tektaş Deneyimi

Zarafeti ve kaliteyi arayanların tercihi olan 1 Karat F SI2 GIA Sertifikalı Tektaş Pırlanta Yüzük, şimdi %57 indirimle sizleri bekliyor. Thales Pırlanta'nın ustalıkla hazırladığı bu özel tasarım, hayatınızın en anlamlı anlarını taçlandırmak için ideal. İşte bu benzersiz yüzüğün özellikleri:

Eşsiz Bir Güzellik: F (Ekstra Beyaz) Rengi ve SI2 Berraklığı

Ekstra Beyaz Netlik:

F rengi, pırlantanın ekstra beyaz ve ışıltılı bir görünüme sahip olmasını sağlar. Işığı kusursuz yansıtarak, pırlantanın parıltısını maksimize eder.

Doğal Pırlanta Güzelliği:

SI2 berraklık derecesi, pırlantanın doğallığını ve eşsizliğini vurgular. Her pırlanta birer sanat eseri gibidir ve bu yüzük de bu özelliğiyle dikkat çeker.

Uluslararası Güvence: GIA Sertifikası

GIA Kalite Garantisi:

GIA sertifikası, pırlanta sektöründe en yüksek güvenilirlik ve kalite standardını temsil eder. Bu sertifika ile yüzüğünüzün değeri ve kalitesi uluslararası arenada kanıtlanmış olur.

Güvenli Tektaş Pırlanta Yatırımı:

GIA sertifikası sayesinde, yüzüğünüz hem yurt içinde hem de yurt dışında değerini korur. Bir mücevherden öte, uluslararası geçerliliğe sahip bir yatırımdır.

6 Tırnaklı Tek Taş Tasarımı ve Rose Altın Şıklığı

Zarif Tasarım:

6 tırnaklı tasarım, pırlantanın bütün yönleriyle ışıldamasını sağlar ve göz alıcı bir görünüm sunar.

Rose Altın Zarafeti:

14 ayar rose altın, modern ve şık bir görünüm kazandırırken, 3,5 gram ağırlığıyla da konforlu bir kullanım sunar.

Bu özel 1 Karat F SI2 GIA Sertifikalı Tektaş Pırlanta Yüzük, sadece bir aksesuar değil, aynı zamanda yaşamınızın özel anlarını simgeleyen bir hazine. Siz de Thales Pırlanta'nın bu eşsiz tasarımıyla ömür boyu sürecek anılar yaratın.

Şimdi Fırsatı Yakalayın: %57 İndirimli 1 Karat Pırlanta Tektaş

Thales Pırlanta, sınırlı süre için bu eşsiz yüzüğü %60 indirimle sunuyor. Ayrıntılı bilgi ve tüm sorularınız için 0212 632 22 70 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz veya web sitemizi ziyaret ederek farklı 1 karat tek taş modellerimizi keşfedebilirsiniz.

 

thalesPirlanta-videoArea
Siparişiniz Nasıl Gelecek?
Siparişiniz Nasıl Gelecek?
Siparişiniz kargo firması tarafından size teslim edilene kadar sorumluluğu ve güvencesi altındadır.
 • Ücretsiz Kargo
 • Hediye Notu
 • Yüzük İçi Yazısı
 • Şık Kutu
 • Özel Şık Paket
 • Garanti Sertifikası
thalesPirlanta-SSSArea
Sıkça Sorulan Sorular
  • D color (Çok nadir bulunan ekstra beyaz), E color (Nadir bulunan ekstra beyaz), F color (Ekstra beyaz), G color (Beyaz Plus), H color (Beyaz), I color (Çok hafif renkli beyaz), J color (Hafif renkli beyaz), K color (Renkli beyaz), L color (Çok renkli beyaz), M-Z color aralığı (Sarı, kahve, gri ton oldukça yoğundur).

   Sarının tonlarını görebileceğiniz I, J, K, L, M-Z fiyat açısından oldukça uygundur. Taş ne kadar büyük olursa olsun, biz sarı tonlarında olan bir taş almanızı daha sonrasında pişman olmamanız adına önermiyoruz. Bütçenize göre D- H color aralığını seçmeniz daha iyi olacaktır.

  • FL-IF (Tertemiz, çok nadir bulunur.), VVS (Mikroskop ortamında ancak uzmanlar tarafından görülebilecek çok çok küçük doğal izler.)

   VS (Büyüteçler yardımıyla görülebilecek çok çok küçük doğal izler.), SI1 (Büyüteçler yardımıyla görülebilecek çok küçük doğal izler, çıplak gözle görmek mümkün değildir.), SI2 (Küçük doğal izler), SI3 (Çıplak gözle görülebilir doğal izler), I1 (Çıplak gözle görülebilir büyük doğal izler.), I2 (Çıplak gözle görülebilir çok büyük doğal lekeler), I3 (Çıplak gözle görülebilir çok büyük doğal lekeler.)

   SI3, I1, I2, I3 için genelde sizlerden duymaya alışık olduğumuz; pırlanta taşın içi buzlu, taşımın üstünde atık var, içi siyah, çok lekeli vb. tabirleri kullandığınız taş grubudur. İşte bu yüzden bu berraklığa sahip taş gruplarından uzak durmanızı öneririz. Çok fazla tercih edilen VS- SI1 pırlanta berraklık grupları arasında karar vermeniz daha doğru olur.

  • Fiyatın arttıran veya azaltan en önemli nedenler; ucuz olan tek taş pırlantanın, pahalı olandan renk veya iç berraklık olarak daha alt sınıf da yer almasıdır. Bir diğer neden ise; altın ayarı ve yüzük gram farklılıkları da pırlata yüzük modelinin fiyatını arttıran diğer nedendir.
  • Pırlantanın ağırlığı arttıkça fiyatı da aynı şekilde katlanarak artar. Uluslararası sistemde pırlanta; renk, berraklık ve karat (Karat: Pırlanta taşın hassas terazilerde ağırlığının tartılıp hesaplanma biçimidir.) ağırlığına göre fiyatlandırılmaktadır. Bu yüzden de pırlantaların toplam ağırlıkları aynı olsa bile, küçük pırlanta taşların karat fiyatı, tek bir büyük pırlanta olana oranla oldukça ucuz olduğundan fiyatı da daha uygun olmaktadır.
  • 1-) Elinizde numune yüzük varsa veya kendi parmak ölçünüze göre alacaksanız, elinizdeki yüzüğü bir kuyumcuya ölçtürebilirsiniz.

   2-) Sürpriz yapmayı planlıyorsanız ve ölçüye dair hiçbir fikriniz yok ise; sürprizin bozulmaması adına müşteri temsilcimize hanımefendinin parmak yapısını tarif ederek yardım isteyebilirsiniz.

   3-) Ölçünüzü bilmiyorsunuz ve de sonrasında ölçü işlemleri ile hiç uğraşmak istemiyorsanız; sipariş sonrasında firmamızdan ücretsiz olarak size yüzük ölçüm aletini göndermesini talep edebilirsiniz.

   4-) Yüzüğü standart ölçüde talep edebilirsiniz, hediyenizi verdikten sonra tarafımızdan büyültme veya küçültme işlemi yine ücretsiz olarak yapılmaktadır.

  • AVM veya diğer cadde üstünde yer alan mağazaların yüksek kira ve çalışan personel giderleri vardır. Ürün pırlanta mağazasına şu sıralama ile ulaştırılır; Üretici tarafından üretilip toptancıya satılır, toptancılar tarafından ise bizim çantacı diye tabir ettiğimiz pazarlama ekibi tarafından mücevher mağazalarına götürülür. Tanınmış markalarda ise sadece toptancı aradan çıkarılır ve onun yerine yüksek reklam giderleri eklenir, tahmin ettiğiniz gibi maliyet yine artar. Thales Pırlanta üretici firma olmanın avantajı ile aracısız düşük kâr marjı ile ürünleri sizlere ulaştırır. Fiyatımızın uygun olması kalitemizin düşük olmasından değil, sadece aracıları aradan çıkarıp, düşük kâr marjı ile daha fazla ürün satmayı hedeflememizden dolayıdır.
  • Tüm ürünlerimizde sertifika ve fatura mevcuttur.
  • Sitemizden veya satış ofisimizden alacağınız tüm pırlantalar, orijinal sertifikalı pırlantadır.
  • Hayır, İstanbul 'daki satış ofisimize de gelerek beğenmiş olduğunuz ürünü teslim alabilirsiniz.
  • Bayilik sisteminde bayinin de para kazanabilmesi için fiyatlarımızı arttırmamız gerekmektedir. Fiyatlarımızın her daim makul kalabilmesi adına Thales Pırlanta bayilik vermemektedir..
  • Hem yüksek stok maliyeti hem de sürekli satış yaptığımızdan tüm ürünleri stokta bulundurma şansımız yoktur.
  • Mağazalar, internetten alacağınız ürünle aralarındaki tek farkın; aynı ürünü yüksek maliyetleri nedeniyle kendilerinden daha pahalıya alacağınızı söylese oradan alır mısınız, tabii ki de almazsınız. Buradaki amaç, sizi korkutarak internetten alışveriş yapmaktan uzaklaştırıp, aynı kalitedeki ürünü birazda satıcı baskısı ile daha pahalıya kendilerinden almanızı sağlamaktır.
  • Thales Pırlanta hiçbir şekilde kredi kartı bilgilerinizi kayıt altına almayarak, ödeme esnasında sizi bankaya yönlendirmektedir. Ayrıca, bankanız ile yapacağınız bütün iletişimlerde 128 Bit SSL güvenlik sertifikası işlemlerinizi şifrelemektedir. Sitemizden gönül rahatlığıyla %100 güvenli alışveriş yapabilirsiniz.
  • Kredi kartı veya banka havalesi ile ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Kapıda ödeme seçeneğimiz yoktur.
  • Mevcut yasalar gereği kredi kartlarına maksimum 3 taksit yapabiliyoruz.
  • Tabii ki. Ödeme esnasında fatura ve teslimat adreslerini farklı tanımlamanız yeterli olacaktır.
  • Ürünlerimizi Yurtiçi kargo ile sadece sizin belirtmiş olduğunuz isme teslim olacak şekilde sigortalı olarak gönderiyoruz.
  • Satın almış olduğunuz mücevhere değeri üzerinden sigorta yapılmaktadır. Olası kayıp durumunda Thales pırlanta olarak biz yeni ürün üretip size gönderiyoruz. Siz sigortanın ödeme süresini beklemiyorsunuz.
thalesPirlanta-shareArea
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR