Filtrele
Ürün Grupları
Thales Pırlanta Kurye
İstanbul içi 4000 TL ve üzeri alışverişlerde
Kurye ile hızlı teslimat seçeneği
Thales Pırlanta Kargo
Türkiyenin her yerine
Ücretsiz ve Sigortalı Kargo
Thales Pırlanta Teslimat
Dünyanın Dört bir yanına
Sigortalı Teslimat

İsimli Alyans

2 Ürün
Tümü

İsimli Alyans Tasarımlarımız

Modern çağımız birçok yeniliği severek kabullenmiş durumdadır.  Günümüzde altın ve takı sektöründe de modern çizgilere sıklıkla rağbet olmaya başlamıştır. Bunlardan biride alyans seçimlerinde yeni evlenecek çiftlerin artık daha şık tasarımları tercih etmesidir.

Özellikle son yıllarda isimli alyans tasarımları oldukça tercih edilir olmuştur. Eşlerin isimlerini parmaklarında taşımak isteyen çiftleri için hazırlanan özel tasarımlarımız ile sizde hayat arkadaşınızın ismini alyanslarınızda taşıyabilirsiniz.

 Sarı altın,kırmızı altın isterseniz de beyaz altın olarak tercih edebileceğiniz alyanslar oldukça şık bir görünüme sahiptir. Alyans modellerinde yüzlerce yeni model ile seçim yapmakta zorlanacağınızı biliyoruz.

Thales pırlanta olarak satışını yaptığımız tüm tasarımlarımız firmamız tarafından üretilmektedir, talebiniz doğrultusunda farklı tasarım alyanslar yapmaktayız. Size özel üretilen alyansları  kendi atölyemizde, usta ellerin işlemesi le birlikte takılarınızı tasarlamaktayız. İnce işçilik ve titiz çalışmaların sonucunda muhteşem ürünler ortaya çıkararak müşteri memnuniyetimizi her defasında arttırmayı hedefliyoruz.

Sizlerde yeni trende ayak uydurmak istiyorsanız isimli alyans modellerimizden seçim yapabilirsiniz. Aşkınızın sonsuz kalması dileğimizle! Ürün teslimat sürecimiz ise; parmak ölçünüze göre üretim yapılması gerektiğinden ortalama 1 haftadır. Bazı tasarımlarımız ise daha detaylı işçilik gerektirdiğinden zaman açısından biraz daha zaman almaktadır. Sipariş sürecinde daha detaylı bilgi almak için bizlerle iletişim kurabilirsiniz.

Aşkınızın sonsuz kalması dileğimizle!