Pırlanta Set Takım

Pırlanta Set Takım

Thales Pırlanta olarak özel günlerinizde şıklığınıza şıklık katacak göz alıcı pırlanta set takımlarımızı sizlerin beğeninize sunmaktayız.
Kadınlar için özel günler her zaman daha anlamlıdır ve bu günlerde kendilerine daha fazla özen gösterirler. Şık gece elbiselerinin tek tamamlayıcısı mücevherleridir. Bu günlerde hangi aksesuar kullanılır diyorsanız pırlanta set takım en doğru mücevherlerdir.
Kadınlar için geçmişten günümüze büyük bir tutku haline gelen pırlanta tektaş yüzük, pırlanta küpe günlük yaşamda sıklıkla kullanılsa da özel günler için pırlanta set takımlar tam bir şıklık tamamlayıcısı olmaktadır.

Safir ve Pırlanta Taşlı Set Takım

Safir pırlantadan sonra en değerli taşlardan biridir. Safirin anlamı sadakat, güvenilirlik ve kalıcılık anlamlarının yanı sıra aşkı ve özlemi de anlatan en değerli taşlardan biridir. Mavi rengine aşık kadınların sıklıkla tercih ettiği safir set takım modelleri pırlanta ile çeşitlendirilerek muhteşem bir görünüm kazanılmaktadır.
Mavi renge sahip olan safir taşını özel günlerinize siyah ve beyaz ağırlıklı bir elbise giydiğinizde muhteşem şekilde şıklığınızı tamamlayacak olan safir ve pırlanta set takım tercih edebilirsiniz. Safir takı seti fiyatları için sitemize göz atabilirsiniz.

Zümrüt Set Takım

Günümüz nişan ve düğün törenlerinde gelin adayları artık klasik altın setler yerine zümrüt, pırlanta ya da safir set takımları tercih ediyorlar. Bu nedenle zümrüt set takım başta gelin adayları olmak üzere birçok kadının gözdesi haline geliyor.
Sizlerde özel günlerinizde göz kamaştırmak istiyorsanız zümrüt set takım modellerinden birini tercih edebilirsiniz.

Pırlanta Set Takım Bakımı Nasıl Yapılır?

Pırlantanın işlenmemiş ham hali olan elmas dünyanın en sert taşlarından olmuş olsa da bakım ve temizliği konusunda ince bir titizlik gereklidir.
Pırlantalar sonsuza dek yaşayan değerli taşlardır bu durumda kullanılmadan çok uzun sürelerde kutusunda beklediğinde âdete küser ve parlaklığını kaybeder veya kullanıma bağlı olarak da bu durum gerçekleşir. Bu durumda ilk günkü parlaklığa sahip olması için mutlaka bakımının yapılması gereklidir. Evde uygulayacağınız basit bakımlar olduğu gibi profesyonel bir yardım da alarak bakımlarını yaptırabilirsiniz.