Filtrele
Ürün Grupları
Renk Seçimi
Thales Pırlanta Kurye
İstanbul içi 4000 TL ve üzeri alışverişlerde
Kurye ile hızlı teslimat seçeneği
Thales Pırlanta Kargo
Türkiyenin her yerine
Ücretsiz ve Sigortalı Kargo
Thales Pırlanta Teslimat
Dünyanın Dört bir yanına
Sigortalı Teslimat

Pırlanta Tria Yüzükler

14 Ürün
Tümü

Pırlanta Tria Yüzükler

Tria yüzük noktasında, birbirinden farklı pırlanta yüzük ve alyans seçeneği ile birlikte Thales pırlanta sizlere, güvenli ve aynı zamanda da kaliteli bir ürün çeşitliliği sunuyor. Tria yüzüklerden, pırlanta yüzüklere ve taşlı tek taş seçeneklerine kadar pek çok ürünlerin yer aldığı kategori içerisinde üç taş anlamına gelen tria yüzükler, kadınların en trend ürünleri arasında yer alıyor. Pırlanta tria yüzük modelleri denildiğinde akla gelebilecek birbirinden farklı ürün ve model çeşitliliğine yer verilen kategori içerisinde kadınların ve pırlanta severlerin beğenisine hitap edebilecek pek çok ürüne kolaylıkla ulaşmak mümkün.

Özel Sipariş Tria Seçenekleri 

Pırlanta tria yüzük kategorisi içerisinde bireylerin memnun kalması adına aynı zamanda özel sipariş yüzük imkanları da yer alıyor. Bireylerin istedikleri büyüklükte, karatta ve berraklıkta tria yüzük yaptırabildikleri kategori içerisinde kişiselleştirilebilir bir alanın oluşturulması, yüzük sahiplerinin kendilerini daha da özel hissetmelerine yardımcı oluyor. Pırlanta tria yüzük fiyatları noktasında da son derece uygun fiyatlarla hizmet veren Thales pırlanta, kategorisi içerisinde yer alan ürünlerin tamamında indirim uyguluyor ve bu sayede daha fazla bireyin yüzüklerden faydalanabilmesine zemin hazırlıyor. Kategori içerisinde yer alan yüzüklerin görsellerle ve detaylı açıklamalarla destekleniyor olması ise bireylerin ve özellikle kadınların, pırlanta tria yüzükler hakkında bilgi sahibi olmalarına zemin hazırlıyor.

Farklı Model Ve Karatlarda Yüzük İmkanı 

Pırlanta tria yüzükler kategorisi içerisinde bireylerin memnun olması adına farklı model ve karatlarda yüzük seçenekleri yer alıyor. Taşların büyüklüğüne göre yüzük karatlarının da değişiyor olması nedeniyle belirtilen kategori içerisinde birbirinden farklı ürünlere ulaşmak mümkün. Pırlanta severlerin ve hayatları boyunca değerli mücevherlerden almak isteyen bireylerin en çok sevdikleri modeller arasında yer alan tria yüzükler aynı zamanda evliliğin de simgesi olarak gösteriliyor. Pırlanta tria yüzükler, aynı zamanda diğer pırlanta modellerine göre daha farklı tasarımlara sahip olmaları nedeniyle de kadınlar tarafından büyük beğeni topluyor. Tria yüzük kategorisi içerisinde farklı karatlardan, model ve büyüklüklere göre bireylerin ve pırlanta ile ilgilenen kadınların kendilerine en uygun parçaları bulmaları mümkün.