0.76 Karat Pırlantalı Vintage Tek Taş Yüzük
0.76 Karat Pırlantalı Vintage Tek Taş Yüzük

0.76 Karat Pırlantalı Damla Vintage Tek Taş Yüzük (1VTG2)

İndirim Oranı : %51 İndirim
Piyasa Fiyatı : 14.850,00 TL
İndirimli : 7.260,00 TL
Orta Taş Ağırlığı: 0,70 Karat (Beyaz Topaz)
Taş Adedi: 1 Adet Orta Taş
Kenar Pırlanta Ağırlığı: 0,06 Karat
Pırlanta Taş Adedi: 2 Adet (Kenar taşlar)
Berraklık: SI
Yaklaşık Altın ağırlığı: 2 gr
Altın Rengi: Tercihe göre altın rengi üretimi.
Kategori Türü: Vintage tektaş yüzük.

Vintage Tektaş Yüzükle Evlilik Teklifi Yapılır Mı?

Vintage tektaş yüzükler, zamansız bir zarafet ve özgünlüğe sahip olmaları nedeniyle evlilik teklifi için mükemmel bir seçimdir. Bu özel tasarım yüzükler, her biri bir hikâye anlatan detaylara sahiptir ve teklifinizi unutulmaz kılarak, aşkınızın simgesi olur. Vintage tektaş yüzüklerin eşsiz tasarımı, geçmişten gelen bir aşkın izlerini taşır ve modern ilişkilerin temel taşı olur.

Damla Kesim Topaz Parlaklığını Kaybeder Mi?

Damla kesim topaz, ışığı mükemmel bir şekilde yansıtan ve parlaklığını uzun yıllar koruyabilen bir taş türüdür. Doğru bakım ve temizlikle, topaz taşının canlılığı ve parlaklığı korunabilir. Topaz, sert bir taş olduğundan, günlük kullanımda parlaklığını kaybetme riski düşüktür.

Yuvarlak Kesim Pırlantalar Düşer Mi?

Thales Pırlanta'nın ustalıkla mikroskop altında yuvalara yerleştirdiği pırlantalar, güvenle kullanımınız için monte edilmiştir.

Yuvarlak kesim pırlantalar, yüzük üzerindeki sağlam montaj teknikleri sayesinde, düşme riski oldukça düşüktür. Tırnakların darbe ile kopması veya birden fazla taşı tutan tırnağın yamulması / ezilmesi gerekir. Böyle bir durum yaşarsanız pırlantaların düşmesini önlemek için, yüzüğün kontrol edilmesi ve gerekirse bakımının yapılması önemlidir.

F Renk, SI Berraklık Kalitesi Nasıl?

F renk, pırlanta renk skalasında neredeyse renksiz kategorisinde yer alır ve yüksek kaliteli bir parlaklık sunar. SI berraklık derecesi ise, pırlantada küçük kusurların bulunduğunu, ancak bu kusurların çıplak gözle zor görülebileceğini belirtir. Bu kombinasyon, göz alıcı bir güzellik ve mükemmel bir değer sunar.

Tercihe Göre Altın Rengi Üretimi Ne Demek?

Tercihe göre altın rengi üretimi, müşterilerin kişisel zevklerine ve tercihlerine göre altın rengini seçebilecekleri bir hizmettir. Rose altın, sarı altın veya beyaz altın gibi çeşitli seçenekler arasından, kendi tarzınıza en uygun olanı tercih edebilirsiniz. Bu, yüzüğünüzü kişiselleştirmenin harika bir yoludur. Thales Pırlanta olarak istediğiniz altın renginde üretim fırsatı sunmaktayız. Çoğu firmada bu işlem için ekstra ücret talebi veya iade kapsamı dışında tutulması gibi uygulamalar mevcuttur. Thales Pırlanta, ekstra ücret talep etmez ve iade/ değişim işlemleri için bu talebiniz bir engel oluşturmaz.

Beyaz Topaz Değerli Bir Taş Mı?

Beyaz topaz hem estetik güzelliği hem de dayanıklılığı ile değerli bir taştır. Pırlantaya alternatif olarak tercih edilen beyaz topaz, ışıltısı ve netliği ile dikkat çeker. Uygun fiyatıyla da yarı değerli taşlar arasında popüler bir seçenektir.

Yüzük Ölçümü Bilmiyorum, Standart Ölçü Ne Demek?

Standart ölçü, yüzüklerin üretim aşamasında belirlenen ve en yaygın yüzük ölçülerini kapsayan bir terimdir. Genellikle 12 ile 15 yüzük ölçüsü arasında değişir. Eğer yüzük ölçünüzü bilmiyorsanız, Thales Pırlanta müşteri temsilcileri size bu konuda yardımcı olabilir ve standart ölçüyle ilgili bilgi verebilir.

Vintage Tektaş Yüzükle Birlikte Belge Veriyor Musunuz?

Evet, Thales Pırlanta olarak vintage tektaş yüzüklerimizle birlikte, yüzüğün kalitesi ve özellikleri hakkında detaylı bilgiler içeren bir belge sunuyoruz. Bu belge, yüzüğünüzün değerini ve orijinalliğini kanıtlar.

Yüzük İçi Yazısı İade veya Değişime Engel Mi?

Yüzük içine yazılan özel mesajlar, iade veya değişim işlemlerine engel teşkil etmez. Thales Pırlanta, yüzük içi yazı hizmetini, müşterilerin istekleri doğrultusunda esnek bir şekilde sunar. Kararınızı sonradan değiştirmeniz durumunda da bu hizmetten faydalanabilirsiniz.

Havale ve Kredi Kartı Fiyatları Neden Farklı?

Havale ve kredi kartı fiyatları arasındaki fark, banka komisyon oranlarından kaynaklanmaktadır. Thales Pırlanta, maliyetleri mümkün olduğunca düşük tutmak için, bu farkı müşterilerin tercihine bırakır.

Pırlantalı Vintage Modelini Mağazadan Teslim Alabilir Miyim?

Evet, Thales Pırlanta'nın pırlantalı vintage yüzüklerini doğrudan mağazamızdan teslim alabilirsiniz. Bu, yüzüğünüzü kişisel olarak inceleme ve satın alma işleminizi daha da özel bir deneyime dönüştürme fırsatı sunar.

Özel Tasarım Vintage Tasarımı Yapıyor Musunuz?

Thales Pırlanta olarak, özel tasarım vintage yüzükler konusunda uzmanız. Müşterilerimizin hayallerini gerçeğe dönüştürmek için, kişisel zevklerine uygun benzersiz tasarımlar sunuyoruz. Daha fazla bilgi ve özel tasarım seçenekleri için, lütfen Thales Pırlanta Özel Tasarım Pırlanta Aşamaları sayfası'nı ziyaret ederek bilgi edinebilirsiniz.

 

thalesPirlanta-videoArea
Siparişiniz Nasıl Gelecek?
Siparişiniz Nasıl Gelecek?
Siparişiniz kargo firması tarafından size teslim edilene kadar sorumluluğu ve güvencesi altındadır.
 • Ücretsiz Kargo
 • Hediye Notu
 • Yüzük İçi Yazısı
 • Şık Kutu
 • Özel Şık Paket
 • Garanti Sertifikası
thalesPirlanta-SSSArea
Sıkça Sorulan Sorular
  • D color (Çok nadir bulunan ekstra beyaz), E color (Nadir bulunan ekstra beyaz), F color (Ekstra beyaz), G color (Beyaz Plus), H color (Beyaz), I color (Çok hafif renkli beyaz), J color (Hafif renkli beyaz), K color (Renkli beyaz), L color (Çok renkli beyaz), M-Z color aralığı (Sarı, kahve, gri ton oldukça yoğundur).

   Sarının tonlarını görebileceğiniz I, J, K, L, M-Z fiyat açısından oldukça uygundur. Taş ne kadar büyük olursa olsun, biz sarı tonlarında olan bir taş almanızı daha sonrasında pişman olmamanız adına önermiyoruz. Bütçenize göre D- H color aralığını seçmeniz daha iyi olacaktır.

  • FL-IF (Tertemiz, çok nadir bulunur.), VVS (Mikroskop ortamında ancak uzmanlar tarafından görülebilecek çok çok küçük doğal izler.)

   VS (Büyüteçler yardımıyla görülebilecek çok çok küçük doğal izler.), SI1 (Büyüteçler yardımıyla görülebilecek çok küçük doğal izler, çıplak gözle görmek mümkün değildir.), SI2 (Küçük doğal izler), SI3 (Çıplak gözle görülebilir doğal izler), I1 (Çıplak gözle görülebilir büyük doğal izler.), I2 (Çıplak gözle görülebilir çok büyük doğal lekeler), I3 (Çıplak gözle görülebilir çok büyük doğal lekeler.)

   SI3, I1, I2, I3 için genelde sizlerden duymaya alışık olduğumuz; pırlanta taşın içi buzlu, taşımın üstünde atık var, içi siyah, çok lekeli vb. tabirleri kullandığınız taş grubudur. İşte bu yüzden bu berraklığa sahip taş gruplarından uzak durmanızı öneririz. Çok fazla tercih edilen VS- SI1 pırlanta berraklık grupları arasında karar vermeniz daha doğru olur.

  • Fiyatın arttıran veya azaltan en önemli nedenler; ucuz olan tek taş pırlantanın, pahalı olandan renk veya iç berraklık olarak daha alt sınıf da yer almasıdır. Bir diğer neden ise; altın ayarı ve yüzük gram farklılıkları da pırlata yüzük modelinin fiyatını arttıran diğer nedendir.
  • Pırlantanın ağırlığı arttıkça fiyatı da aynı şekilde katlanarak artar. Uluslararası sistemde pırlanta; renk, berraklık ve karat (Karat: Pırlanta taşın hassas terazilerde ağırlığının tartılıp hesaplanma biçimidir.) ağırlığına göre fiyatlandırılmaktadır. Bu yüzden de pırlantaların toplam ağırlıkları aynı olsa bile, küçük pırlanta taşların karat fiyatı, tek bir büyük pırlanta olana oranla oldukça ucuz olduğundan fiyatı da daha uygun olmaktadır.
  • 1-) Elinizde numune yüzük varsa veya kendi parmak ölçünüze göre alacaksanız, elinizdeki yüzüğü bir kuyumcuya ölçtürebilirsiniz.

   2-) Sürpriz yapmayı planlıyorsanız ve ölçüye dair hiçbir fikriniz yok ise; sürprizin bozulmaması adına müşteri temsilcimize hanımefendinin parmak yapısını tarif ederek yardım isteyebilirsiniz.

   3-) Ölçünüzü bilmiyorsunuz ve de sonrasında ölçü işlemleri ile hiç uğraşmak istemiyorsanız; sipariş sonrasında firmamızdan ücretsiz olarak size yüzük ölçüm aletini göndermesini talep edebilirsiniz.

   4-) Yüzüğü standart ölçüde talep edebilirsiniz, hediyenizi verdikten sonra tarafımızdan büyültme veya küçültme işlemi yine ücretsiz olarak yapılmaktadır.

  • AVM veya diğer cadde üstünde yer alan mağazaların yüksek kira ve çalışan personel giderleri vardır. Ürün pırlanta mağazasına şu sıralama ile ulaştırılır; Üretici tarafından üretilip toptancıya satılır, toptancılar tarafından ise bizim çantacı diye tabir ettiğimiz pazarlama ekibi tarafından mücevher mağazalarına götürülür. Tanınmış markalarda ise sadece toptancı aradan çıkarılır ve onun yerine yüksek reklam giderleri eklenir, tahmin ettiğiniz gibi maliyet yine artar. Thales Pırlanta üretici firma olmanın avantajı ile aracısız düşük kâr marjı ile ürünleri sizlere ulaştırır. Fiyatımızın uygun olması kalitemizin düşük olmasından değil, sadece aracıları aradan çıkarıp, düşük kâr marjı ile daha fazla ürün satmayı hedeflememizden dolayıdır.
  • Tüm ürünlerimizde sertifika ve fatura mevcuttur.
  • Sitemizden veya satış ofisimizden alacağınız tüm pırlantalar, orijinal sertifikalı pırlantadır.
  • Hayır, İstanbul 'daki satış ofisimize de gelerek beğenmiş olduğunuz ürünü teslim alabilirsiniz.
  • Bayilik sisteminde bayinin de para kazanabilmesi için fiyatlarımızı arttırmamız gerekmektedir. Fiyatlarımızın her daim makul kalabilmesi adına Thales Pırlanta bayilik vermemektedir..
  • Hem yüksek stok maliyeti hem de sürekli satış yaptığımızdan tüm ürünleri stokta bulundurma şansımız yoktur.
  • Mağazalar, internetten alacağınız ürünle aralarındaki tek farkın; aynı ürünü yüksek maliyetleri nedeniyle kendilerinden daha pahalıya alacağınızı söylese oradan alır mısınız, tabii ki de almazsınız. Buradaki amaç, sizi korkutarak internetten alışveriş yapmaktan uzaklaştırıp, aynı kalitedeki ürünü birazda satıcı baskısı ile daha pahalıya kendilerinden almanızı sağlamaktır.
  • Thales Pırlanta hiçbir şekilde kredi kartı bilgilerinizi kayıt altına almayarak, ödeme esnasında sizi bankaya yönlendirmektedir. Ayrıca, bankanız ile yapacağınız bütün iletişimlerde 128 Bit SSL güvenlik sertifikası işlemlerinizi şifrelemektedir. Sitemizden gönül rahatlığıyla %100 güvenli alışveriş yapabilirsiniz.
  • Kredi kartı veya banka havalesi ile ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Kapıda ödeme seçeneğimiz yoktur.
  • Mevcut yasalar gereği kredi kartlarına maksimum 3 taksit yapabiliyoruz.
  • Tabii ki. Ödeme esnasında fatura ve teslimat adreslerini farklı tanımlamanız yeterli olacaktır.
  • Ürünlerimizi Yurtiçi kargo ile sadece sizin belirtmiş olduğunuz isme teslim olacak şekilde sigortalı olarak gönderiyoruz.
  • Satın almış olduğunuz mücevhere değeri üzerinden sigorta yapılmaktadır. Olası kayıp durumunda Thales pırlanta olarak biz yeni ürün üretip size gönderiyoruz. Siz sigortanın ödeme süresini beklemiyorsunuz.
thalesPirlanta-shareArea
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR