Özel Tasarım Pırlanta Yaptırma Aşamaları

Özel tasarım pırlanta mücevherler, hayallerinizin gerçeğe dönüştüğü, tamamen sizin talepleriniz doğrultusunda hazırlanan tasarım modelleridir.

Her adımında özenle çalıştığımız bu tasarım sürecinde, özel tasarım mücevherlerinizi en özel şekilde kişiselleştirme imkânı sunarız.

Tasarım aşaması ise, iki yöntemle gerçekleşir.

İlk yöntemde, beğendiğiniz bir pırlanta tasarım modelini (yüzük, küpe, kolye, bileklik, gerdanlık) ayırmayı planladığınız bütçenize uygun olarak taş boyutlarıyla oynayarak değiştirebilirsiniz. Böylece, tam olarak istediğiniz modeli elde edebilirsiniz.

İkinci yöntemde ise, pırlantanın özelliklerine göre tasarım aşamalarının planlanması gerekmektedir.

Bu yöntemde hayalinizdeki tasarım modelini detaylı bir şekilde istediğiniz pırlanta kesimleri, pırlanta renk ve berraklığı, altın rengi ve ayarında tasarlıyoruz.

Tasarım sürecinde, dikkat etmeniz gereken konuları da titizlikle ele alıyoruz.

Örnek verecek olursak; Beğendiğiniz 3 karat büyüklüğünde taşı olan pırlanta yüzük modelini, 0,30 karat pırlantası olacak şekilde ürettirmek istediğinizde aynı gösterişe sahip olmayacağı konusunda uyarıyoruz. Böyle durumlarda farklı çözüm yolları sunarak neler yapabileceğimizi sizlere anlatıyoruz.

Özel tasarımın şekillenme aşamaları ise, aklınızdaki modelin bize eskiz çizimini veya benzer örnek görselleri göndermenizle başlıyor.

Modelin taşlara uygunluğunu kontrol ediyor ve size örnek tasarım görselleri sunuyoruz. Ardından, sizin onayınızla 3 boyutlu çizim yapılıyor ve gerekli revizyonlar yapılarak çizim son haline getiriliyor.

Sürecin başlaması için fiyat teklifi ve teslim süresi size iletiliyor ve onayınız sonrasında ön ödeme yapmanız bekleniyor.

Pırlanta taşlar stoklarımızda yoksa, yurtdışındaki merkezimizden getirilerek mücevherinizin üretimine başlanıyor. Tüm özel tasarım pırlanta model üretim süresi boyunca, sizlerle daima iletişim halinde oluyoruz ve her aşamada bilgilendiriyoruz.

Özel tasarım pırlanta mücevherler, en özel anlarınızda size eşlik edecek nadide tasarım olacak. Her zaman hatırlanacak ve ömür boyu saklanacak olan bu mücevherler, tamamen size özel olacak ve hayallerinizin gerçeğe dönüşmesini sağlayacaktır.

Sizde özel tasarım pırlanta üretimi yaptırmak istiyorsanız, aklınızda soru işaretleri varsa bizleri mesai gün ve saatlerimiz içerisinde 0212 632 22 70 numaradan arayarak bilgi alabilirsiniz.

Saygılarımızla.

Thales Pırlanta

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR