Kullanıcı Hakları

Kullanıcı Hakları :

Sitede yer alan ürünlerin incelemesi, yazılan tüm makalelerinin okunması ve üye olunması ücretsizdir.

Genel şart ,kurallar ve yasal  sorumluluklar  Thales Pırlanta tarafından aşağıda maddeler halinde yayımlanmıştır.  Sitemizi kullanmadan önce kuralları okumanızı tavsiye ederiz. Maddelerde belirtilen şartlardan bir veya birden daha fazlası sizin  için uygun değilse lütfen thalespirlanta.com sitesini kullanmayınız.

Firmamız maddelerde belirtilen  girişimlere kalkışan,karışan kişi veya kişiler hakkında kanuni haklarını saklı tutar:

1- Site içeriğinde yer alan ürün görselleri ve makalelerin izinsiz kısmen veya tümüyle kopyalanıp çoğaltılması  yasaktır.

2- Siteye illegal yollardan link bırakılmaya çalışılması yasaktır.

3- Canlı destek bölümünden hakaret ve küfür içerikli yazı yazılması yasaktır.

4- Kullanıcının kendi belirlediği kullanıcı adı, şifre gibi bilgileri üçüncü kişi ya da kuruluşlarla paylaşılmasından (bu bilgilerin kullanıcı dışındaki kişiler tarafından kullanılmasından) kaynaklanacak her türlü zarardan doğrudan kullanıcı sorumludur. Aynı şekilde Kullanıcı, internet ortamında bir başkasına ait IP adresi, elektronik posta adresi, kullanıcı adı gibi kişisel bilgileri kullanamayacağı gibi diğer kullanıcıların özel bilgilerine de izinsiz olarak ulaşamaz veya bunları kullanamaz. Kullanıcı bu şekilde bir kullanımdan dolayı doğabilecek her türlü hukuki ve cezai yükümlülüğü kabul etmiş sayılmaktadır.

5- Site özel yazılımının bozulmasını, silinmesini ,üzerinde değişlik yapılarak çalışamaz hale getirilmesi sağlamak, sağlayacak yazılımlar ile siteye ve sunucuya saldırıda bulunmak yasaktır.

6- Sitenin özel yazılımı Thales Pırlanta İç Ve Dış Tic A.Ş aittir. Bahsi geçen yazılımın kopyalanması ve kullanılması yasaktır.

7- Siteyi ziyaret eden kullanıcının iş bu sözleşmede belirtilen yükümlülüklere, sitede bildirilen genel kurallara uymamasının tespiti halinde, Kullanıcının thales pırlanta' dan  yararlanması engellenir.