Müşteri Hizmetleri0 (212) 632 22 70


PAZARTESİ - CUMA : 09.00 - 18.00

CUMARTESİ : 09.00 - 16.00 

PAZAR VE RESMİ TATİL GÜNLERİ KAPALIYIZ.

Not: Size daha iyi hizmet verebilmemiz için lütfen gelmeden önce randevu alınız.


Değerli Müşterilerimiz,

Şirketimiz 15.06.2016 itibari ile e-arşiv uygulamasına geçmiştir.Bu kapsamda; Thales Pırlanta İç Ve Dış Tic A.Ş tarafından düzenlenen basılabilir görüntüsü ile imzalı UBL-TR belgesi, siparişiniz esnasında belirtmiş olduğunuz e-posta adresine en geç 15 iş günü içerisinde gönderilecektir.

Vergi Usul Kanunun 397 sıra nolu tebliği gereğince e-posta ile gönderilen bu faturaların mali değeri ve geçerliliği bulunmakta olup, ayrıca ürün yanında kağıt fatura gönderilmesine gerek bulunmamaktadır.

E-mail adresinize faturanız aracı kurum olarak çalıştığımız TÜRKKEP tarafından gönderilecektir. Bazen mailler spam klasörüne düşebilmektedir,kontrol etmenizi rica ederiz. Mailinize gelen E faturanızı silmeniz veya yanlış vermiş olmanızdan dolayı mail adresinize ulaşmamış faturalardan Thales Pırlanta sorumlu değildir. Ve benzer durumlardan kaynaklı durumlar nedeniyle tekrar e fatura gönderimi yapılmamaktadır. 

Bir Çok Firmada Bu uygulama Yok iken, Neden e- Arşiv Fatura Kullanıcısı Oldunuz?


İnternet üzerinden mal ve hizmet satışı yapan ve 2014 yılı gelir tablosu brüt satış tutarı 5 milyon lira ve üzerinde olan mükellefler, e-arşiv uygulamasına geçmek zorundadır.


Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla,

Thales Pırlanta

Sertifikalı Pırlanta
Ücretsiz Kargo
Güvenli Alışveriş
Kolay İade
Thales Pırlanta Tüm Bankalar
Copyright 2018 - Thales Pırlanta Her Hakkı Saklıdır.
Thales pırlanta tescilli markadır.