Müşteri Hizmetleri

Müşteri Hizmetleri

Tel : 0 (212) 632 22 70
PAZARTESİ - CUMA : 09.00 - 18.00
CUMARTESİ : 09.00 - 16.00 
PAZAR VE RESMİ TATİL GÜNLERİ KAPALIYIZ.
Not: Size daha iyi hizmet verebilmemiz için lütfen gelmeden önce randevu alınız.
Değerli Müşterilerimiz,
Şirketimiz 15.06.2016 itibari ile e-arşiv uygulamasına geçmiştir.Bu kapsamda; Thales Pırlanta İç Ve Dış Tic A.Ş tarafından düzenlenen basılabilir görüntüsü ile imzalı UBL-TR belgesi, siparişiniz esnasında belirtmiş olduğunuz e-posta adresine en geç 15 iş günü içerisinde gönderilecektir.
Vergi Usul Kanunun 397 sıra nolu tebliği gereğince e-posta ile gönderilen bu faturaların mali değeri ve geçerliliği bulunmakta olup, ayrıca ürün yanında kağıt fatura gönderilmesine gerek bulunmamaktadır.
E-mail adresinize faturanız aracı kurum olarak çalıştığımız TÜRKKEP tarafından gönderilecektir. Bazen mailler spam klasörüne düşebilmektedir,kontrol etmenizi rica ederiz. Mailinize gelen E faturanızı silmeniz veya yanlış vermiş olmanızdan dolayı mail adresinize ulaşmamış faturalardan Thales Pırlanta sorumlu değildir. Ve benzer durumlardan kaynaklı durumlar nedeniyle tekrar e fatura gönderimi yapılmamaktadır. 
Bir Çok Firmada Bu uygulama Yok iken, Neden e- Arşiv Fatura Kullanıcısı Oldunuz?
İnternet üzerinden mal ve hizmet satışı yapan ve 2014 yılı gelir tablosu brüt satış tutarı 5 milyon lira ve üzerinde olan mükellefler, e-arşiv uygulamasına geçmek zorundadır.
Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.
Saygılarımızla,
Thales Pırlanta