Filtrele
Ürün Grupları
Thales Pırlanta Kurye
İstanbul içi 4000 TL ve üzeri alışverişlerde
Kurye ile hızlı teslimat seçeneği
Thales Pırlanta Kargo
Türkiyenin her yerine
Ücretsiz ve Sigortalı Kargo
Thales Pırlanta Teslimat
Dünyanın Dört bir yanına
Sigortalı Teslimat

Pırlanta Gerdanlıklar

30 Ürün
Tümü

Özel Günlerin Mücevheri Gerdanlık

Özel günlerin mücevheri olan gerdanlık takılar muhteşem gecelerin yıldızı olmaya yardımcı olur. Boynunuzun açık olduğu bir elbisenin içinde muhteşem bir estetikliğe ve görkeme pırlanta gerdanlıklar ile sahip olabilirsiniz. Gerdan kısmının taş ile kaplı olan modellerine gerdanlık denilir. Mücevher sanatının gelişmesi ile birlikte maliyeti düşürmek için gerdan kısmının bir bölümü altın ile yapılmaya başlanıldı. Gerdanlıklarda her türlü değerli taş ve yarı değerli taş kullanılır.

Gerdanlıklar yoğunlukla özel günlerde tercih edilir. Gösterişli olduğundan dolayı nişan, düğün, davet gibi organizasyonlarda tercih edilir. Kolye uçları ise daha çok günlük kullanımda tercih edilmektedir.

Pırlanta Gerdanlıklar Bakım Ve Temizliği

Diğer taşların aksine zümrüt hep yaşayan değerli bir taştır. Belirli bir süre kullanılmadığı takdirde zümrüdün solduğunu görürsünüz. Bu durumda birkaç parmak teması ve çok az yağ ile zümrüt eski ışıltısına kavuşur. Zümrüt değerli bir taş olduğundan dolayı bakımının profesyonel ellerde yapılması daha doğru olur. Bu değerli taşı alırken dikkat etmeniz gereken önemli bir konu ise nadir bulunan bir çeşidi olmadığı takdirde uluslararası sertifika verilmez. Thales pırlanta mücevher sertifikası ile firmamızda uluslararası sertifikası olmayan ürünlere de kendi sertifikamızı vermekteyiz.

Aynı zamanda firmamızda tüm ürünlere ömür boyu bakım, onarım, küçültme garantilidir. Ürün çok uzun süre kullanıldığında veya bazı aksilikler olduğunda ezilme, parçalanma gibi kullanılmayacak tamiri mümkün olmayan durumlarda ürünler garanti kapsamı dışındadır. Yeniden üretim gerektiği içinde bu işlemler ücrete tabiidir. Her kadının mutlaka pırlanta gerdanlıklar konusunda ilgi ve alakası vardır. Sizde hayatınızda özel bir yere sahip olan kadınınızı pırlanta gerdanlık ile mutlu edin!