Filtrele
Renk Seçimi
Thales Pırlanta Kurye
İstanbul içi 4000 TL ve üzeri alışverişlerde
Kurye ile hızlı teslimat seçeneği
Thales Pırlanta Kargo
Türkiyenin her yerine
Ücretsiz ve Sigortalı Kargo
Thales Pırlanta Teslimat
Dünyanın Dört bir yanına
Sigortalı Teslimat

Pırlanta Tamtur Alyans Yüzükler

30 Ürün
Tümü

Pırlanta Tamtur Alyans Yüzükler 

Alyans olarak da kullanılabilen birbirinden farklı model ve kalitedeki pırlanta tamtur alyans yüzükler, Thales pırlanta güvencesi ve kalitesi ile birlikte bireylerin beğenisine sunuluyor. Tamtur alyans denildiğinde akla gelebilecek birbirinden farklı ürünlerin yer aldığı pırlanta alyans kategorisinde hanımefendilerin beğenilerine göre aynı zamanda pırlanta yüzük seçenekleri de bulunuyor. Tamtur alyanslar, günümüzde kadınların özellikle evliliklerinde sıklıkla tercih ettikleri ürünler olmak ile birlikte sembol haline gelmiş durumdadır. Yalnızca kadınların değil, yaş ve cinsiyet farketmeksizin pırlanta yüzük seven tüm bireylerin zevklerine hitap eden kategori de ürün çeşitliliği de her geçen gün artmaya devam etmekte. Dikkat edilmesi gerek en önemli detay ise, tektaş ve beştaşlarda olduğu gibi tamtur yüzüklerin ölçü olma ihtimalin yok denecek kadar az olmasıdır. Bu yüzden de seçtiğiniz modelin sonrasında ölçülendirme için uygun olup olmadığını mutlaka sorunuz.

Farklı Karat Ve Özelliklerde Yüzükler 

Pırlanta tamtur alyans yüzük kategorisinde, Thales pırlanta tarafından, daha fazla hanımefendinin beğenebilmesi adına farklı karat ve özelliklerde yüzükler yer alıyor. Müşterilerimizin bütçelerine göre karat özelliklerinin de değiştiği yüzükler, pırıltılı duruşları ve gösterişli yapıları ile birlikte kadınların gönlünü çelmiş durumda. Pırlanta tamtur alyans modelleri adına bireylerin aradıkları tüm ürünleri bulabilecekleri kategori içerisinde kadınların aradıkları tüm ürünleri kolaylıkla bulabilmeleri mümkün. Üstelik kategori içerisinde yer alan görseller ve yüzüklere dair genel bilgiler, tamtur pırlanta yüzükler hakkında bilgi sahibi olmayan bireyler adına son derece açıklayıcı olarak verilmekte. Tamtur alyans modelleri içerisinde ise yüksek karatlardaki yüzükler kadınların trend ürünleri arasında yer alıyor.

Uygun Fiyatlı Pek Çok Seçenek 

Pırlanta tamtur alyans modelleri, daha fazla bireye hitap edebilmek adına uygun fiyatlı seçenekleri ile birlikte kategori içerisinde sergileniyor. Pırlanta severlerin kendilerine uygun ürünler bulabilecekleri tamtur alyans yüzük kategorisi içerisinde kişiselleştirilebilir yüzük modelleri de yer alıyor. Pırlanta tam tur alyans fiyatları düşünüldüğünde Thales pırlanta tarafından oluşturulan tüm ürünler uygun fiyatlı ve güvenilir ürünler olmasının yanı sıra aynı zamanda kaliteli ve uzun süreli kullanılabilen 18 ayar ürünler olarak da dikkat çekiyor. Bireylerin kendileri adına aradıkları tüm ürünleri bulabilecekleri pırlanta tam tur alyans kategorisi kararsız kalan ve hangi yüzüğü alacağına karar veremeyen bireyler adına pek çok seçeneği de içerisinde barındırıyor.