" />
Sık Sorulan Sorular
 • Pırlanta Sertifikasında hangi bilgiler bulunuyor?

  Ürün sahibinin isim bilgisinin yanı sıra, almış olduğunuz üründe yer alan pırlantanın, kesim, karat, berraklık renk ve taş adedi gibi bilgiler, pırlanta sertifikası üzerinde yer alır.

 • Pırlanta sertifikamı kaybettim, ne yapabilirim?

  Satın almış olduğunuz ürünün fatura bilgileri ile birlikte müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçerek pırlanta ürün sertifikanızın yenilenmesini talep edebilirsiniz.

 • Hangi ödeme yöntemini kullanabilirim?

  Thales Pırlanta ürünlerini, havale, EFT ya da kredi/banka kartları ile satın alabilir, kredi kartına taksit hizmetinden faydalanabilirsiniz.

 • Satın aldığım ürün bana ne zaman ve nasıl gönderilecek?

  Thales Pırlanta üzerinden yapacağınız online alışverişlerde, satın almış olduğunuz tüm ürünler ödeme onayınız itibari ile 3 işgünü içerisinde hazırlanarak ücretsiz kargo hizmeti ile sigortalı bir şekilde teslimat adresine gönderilmek üzere kargoya verilir.

 • Hatalı ürün geldi, ne yapmalıyım?

  Teslim aldığınız ürünü, kullanılmamış olması kaydı ile, 14 gün içerisinde müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçerek iade edebilirsiniz. Ürünün kullanılması ya da 14 günlük sürenin dolması durumunda, ürün iade ve değişim işlemleri yapılamayacaktır.

 • Yüzük içerisine tarih ya da yazı yazabiliyor musunuz?

  Online sipariş esnasında, seçeceğiniz ürüne yazdırmak istediğiniz yazı ya da tarihi iletmeniz durumunda, ücretsiz olarak yazılacaktır. Sipariş edeceğiniz ürün ile ilgili tüm diğer taleplerinizi de sipariş esnasında not kısmına yazarak iletebilirsiniz.

 • Yüzüğüm parmağıma olmuyor ne yapabilirim?

  Thales pırlanta, satın aldığınız tüm sertifikalı yüzükler için süre sınırı olmadan, kullanım süresi boyunca ücretsiz ölçü değişim hizmeti vermektedir.

 • Pırlanta bakımını nasıl yapacağım?

  Thales pırlanta ürünleri, markanın ömür boyu bakım garantisi ile satışa sunulur. Müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçerek pırlanta bakım hizmeti talep edebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.