Evlilik Teklifi Yüzüğü 0.62 Karat Vintage Model
Evlilik Teklifi Yüzüğü 0.62 Karat Vintage Model

Evlilik Teklifi Yüzüğü 0.62 Karat Lotus Çiçeği (YZ99822)

İndirim Oranı : %50 İndirim
Piyasa Fiyatı : 47.817,00 TL
İndirimli : 23.908,50 TL
Taş Ağırlığı : 0.30 Karat (Ortadaki Pırlanta)
Pırlanta Taş Adedi : 1 Adet Orta Taş
Renk : F (Ekstra Beyaz)
Berraklık : SI 
Taş Ağırlığı : 0.32 Karat 
Pırlanta Taş Adedi : 14 Adet ( Kenar taşlar )
Renk : F (Ekstra Beyaz)
Berraklık : SI
Yüzük Ağırlığı : 2.48 Gram.
Altın Ayarı Ve Rengi : 14 Ayar / Beyaz Altın

Lotus çiçeği yüzük, zarafetin ve yeniden doğuşun sembolü olarak öne çıkar. Bu değerli vintage yüzük modeli, özellikle evlilik teklifi yüzüğü olarak tercih edildiğinde, ilişkinin temelinde yatan saf aşkı ve sürekli yenilenme gücünü simgeler. Lotus çiçeği modeli, benzersiz tasarımıyla, her detayında aşkın ve bağlılığın derin anlamlarını barındırır.

Evlilik Teklifi Yüzüğü Olarak Lotus Çiçeği Modeli

Evlilik teklifi, iki insan arasındaki bağın en güçlü ifadesidir ve bu özel an için seçilen lotus çiçeği yüzük, ilişkinize eşsiz bir anlam katma fırsatı sunar. Lotus çiçeği modeli, estetik güzelliğinin yanı sıra, taşıdığı manevi değerlerle de evlilik teklifi için mükemmel bir seçimdir.

0.62 Karat Lotus Çiçeği Modeli Fiyatını Ne Belirliyor?

Lotus çiçeği yüzüklerde fiyatlandırma, pırlanta taşların karat büyüklüğü, renk, berraklık dereces, işçilik kalitesi ve elbette altının ayarı gibi faktörlere bağlıdır. Özellikle, 0.62 karat lotus çiçeği modeli, ortadaki ve kenar taşların kalitesiyle direkt ilişkilidir. F renk (Ekstra Beyaz) ve SI berraklıkta pırlantalar, bu yüzüğün hem estetik güzelliğini hem de değerini artırır.

Lotus Çiçeği Vintage Modelin Mücevher Sertifikası

Her değerli taşın, özellikle de pırlantanın kalitesini belgeleyen mücevher sertifikası, alıcıya taşın doğruluğu ve kalitesi hakkında güvence verir. Lotus çiçeği vintage model yüzükler de Thales Pırlanta bilirkişi ekibinin değerlendirmesi sonucu hazırlanan sertifikasıyla size teslim edilir. Mücevher sertifikasında, ürün görseli, pırlantanın renk, berraklık, karat ağırlığı, altın ayar ve gramı gibi bilgiler yer almaktadır.

F Renk ve SI Berraklık Ne Demek?

F renk, pırlanta sınıflandırmasında "Ekstra Beyaz" anlamına gelir ve bu renk derecesi, pırlantanın neredeyse renksiz olduğunu belirtir, ışığı mükemmel bir şekilde yansıtarak büyüleyici bir parlaklık sağlar. SI berraklık derecesi ise "Küçük İç Kusurlar" anlamına gelir ve bu, pırlantanın, büyüteçle bakıldığında bile ancak belirli kusurların gözlemlenebildiği bir berraklık seviyesidir.

Kilo Alıp Verince Yüzük Ölçüsü Değişir Mi?

Vücut ağırlığında yaşanan 5 kg ve katları şeklinde değişiklikler, parmakların çevresinde de değişikliğe yol açabilir. Bu nedenle, kilo alıp verme durumlarında yüzük ölçüsünde de değişiklik olması mümkündür. 5 kg aldığınızda yaklaşık 1 ölçü büyümesi, 5 kg verdiğinizde de 1 ölçü küçülmesi olabilir. Ancak, birçok yüzük modeli, belirli bir oranda ayarlanabilir yapıda tasarlanmıştır, böylece ufak değişiklikler kolayca yönetilebilir. Sağ ve sol elin yüzük parmakları farklı ölçüye sahiptir. Kısa süreli kilo alıp verme dönemi yaşıyorsanız diğer elinize yüzüğünüzü takarak geçici çözüm bulabilirsiniz.

Lotus Çiçeği Yüzük Modelinin Farklı Karat ve Altın Renginde Üretimi

Lotus çiçeği yüzük modelleri, müşterilerin kişisel tercihlerine göre farklı karat ağırlıklarında ve altın renklerinde (sarı altın, beyaz altın, rose altın) üretilmek üzere özelleştirilebilir. Bu çeşitlilik, her bireyin zevkine ve ihtiyacına uygun bir seçenek sunarak, vintage yüzüğün kişisel bir ifade aracı olmasını sağlar. Beyaz altın, zarafeti ve modern görünümü ile öne çıkar, sarı altın geleneksel tercihler için idealdir ve rose altın ise romantik ve sıcak bir hava yaratır.

Bu özelleştirme seçenekleri, lotus çiçeği yüzüklerin sadece dış görünüşünü değil, aynı zamanda taşıdığı anlamı ve kişisel bağları da zenginleştirir.

Eğer lotus çiçeği yüzüğün eşsiz zarafeti beğeninizi kazandıysa, farklı vintage pırlanta yüzüklerimiz de kesinlikle size hitap edecektir. Geçmişten gelen bir hikâye ve zamansız şıklık arayışınızda, bu özel koleksiyon sizin için hazır. Tarihin derinliklerinden gelen bu eşsiz 👉 vintage yüzük modelleriyle tarzınıza nostaljik bir dokunuş katın. Keşif yolculuğunuzda bir sonraki adımınız için bize ulaşın ve mücevheratınıza anlam katın.

 

thalesPirlanta-videoArea
Siparişiniz Nasıl Gelecek?
Siparişiniz Nasıl Gelecek?
Siparişiniz kargo firması tarafından size teslim edilene kadar sorumluluğu ve güvencesi altındadır.
 • Ücretsiz Kargo
 • Hediye Notu
 • Yüzük İçi Yazısı
 • Şık Kutu
 • Özel Şık Paket
 • Garanti Sertifikası
thalesPirlanta-SSSArea
Sıkça Sorulan Sorular
  • D color (Çok nadir bulunan ekstra beyaz), E color (Nadir bulunan ekstra beyaz), F color (Ekstra beyaz), G color (Beyaz Plus), H color (Beyaz), I color (Çok hafif renkli beyaz), J color (Hafif renkli beyaz), K color (Renkli beyaz), L color (Çok renkli beyaz), M-Z color aralığı (Sarı, kahve, gri ton oldukça yoğundur).

   Sarının tonlarını görebileceğiniz I, J, K, L, M-Z fiyat açısından oldukça uygundur. Taş ne kadar büyük olursa olsun, biz sarı tonlarında olan bir taş almanızı daha sonrasında pişman olmamanız adına önermiyoruz. Bütçenize göre D- H color aralığını seçmeniz daha iyi olacaktır.

  • FL-IF (Tertemiz, çok nadir bulunur.), VVS (Mikroskop ortamında ancak uzmanlar tarafından görülebilecek çok çok küçük doğal izler.)

   VS (Büyüteçler yardımıyla görülebilecek çok çok küçük doğal izler.), SI1 (Büyüteçler yardımıyla görülebilecek çok küçük doğal izler, çıplak gözle görmek mümkün değildir.), SI2 (Küçük doğal izler), SI3 (Çıplak gözle görülebilir doğal izler), I1 (Çıplak gözle görülebilir büyük doğal izler.), I2 (Çıplak gözle görülebilir çok büyük doğal lekeler), I3 (Çıplak gözle görülebilir çok büyük doğal lekeler.)

   SI3, I1, I2, I3 için genelde sizlerden duymaya alışık olduğumuz; pırlanta taşın içi buzlu, taşımın üstünde atık var, içi siyah, çok lekeli vb. tabirleri kullandığınız taş grubudur. İşte bu yüzden bu berraklığa sahip taş gruplarından uzak durmanızı öneririz. Çok fazla tercih edilen VS- SI1 pırlanta berraklık grupları arasında karar vermeniz daha doğru olur.

  • Fiyatın arttıran veya azaltan en önemli nedenler; ucuz olan tek taş pırlantanın, pahalı olandan renk veya iç berraklık olarak daha alt sınıf da yer almasıdır. Bir diğer neden ise; altın ayarı ve yüzük gram farklılıkları da pırlata yüzük modelinin fiyatını arttıran diğer nedendir.
  • Pırlantanın ağırlığı arttıkça fiyatı da aynı şekilde katlanarak artar. Uluslararası sistemde pırlanta; renk, berraklık ve karat (Karat: Pırlanta taşın hassas terazilerde ağırlığının tartılıp hesaplanma biçimidir.) ağırlığına göre fiyatlandırılmaktadır. Bu yüzden de pırlantaların toplam ağırlıkları aynı olsa bile, küçük pırlanta taşların karat fiyatı, tek bir büyük pırlanta olana oranla oldukça ucuz olduğundan fiyatı da daha uygun olmaktadır.
  • 1-) Elinizde numune yüzük varsa veya kendi parmak ölçünüze göre alacaksanız, elinizdeki yüzüğü bir kuyumcuya ölçtürebilirsiniz.

   2-) Sürpriz yapmayı planlıyorsanız ve ölçüye dair hiçbir fikriniz yok ise; sürprizin bozulmaması adına müşteri temsilcimize hanımefendinin parmak yapısını tarif ederek yardım isteyebilirsiniz.

   3-) Ölçünüzü bilmiyorsunuz ve de sonrasında ölçü işlemleri ile hiç uğraşmak istemiyorsanız; sipariş sonrasında firmamızdan ücretsiz olarak size yüzük ölçüm aletini göndermesini talep edebilirsiniz.

   4-) Yüzüğü standart ölçüde talep edebilirsiniz, hediyenizi verdikten sonra tarafımızdan büyültme veya küçültme işlemi yine ücretsiz olarak yapılmaktadır.

  • AVM veya diğer cadde üstünde yer alan mağazaların yüksek kira ve çalışan personel giderleri vardır. Ürün pırlanta mağazasına şu sıralama ile ulaştırılır; Üretici tarafından üretilip toptancıya satılır, toptancılar tarafından ise bizim çantacı diye tabir ettiğimiz pazarlama ekibi tarafından mücevher mağazalarına götürülür. Tanınmış markalarda ise sadece toptancı aradan çıkarılır ve onun yerine yüksek reklam giderleri eklenir, tahmin ettiğiniz gibi maliyet yine artar. Thales Pırlanta üretici firma olmanın avantajı ile aracısız düşük kâr marjı ile ürünleri sizlere ulaştırır. Fiyatımızın uygun olması kalitemizin düşük olmasından değil, sadece aracıları aradan çıkarıp, düşük kâr marjı ile daha fazla ürün satmayı hedeflememizden dolayıdır.
  • Tüm ürünlerimizde sertifika ve fatura mevcuttur.
  • Sitemizden veya satış ofisimizden alacağınız tüm pırlantalar, orijinal sertifikalı pırlantadır.
  • Hayır, İstanbul 'daki satış ofisimize de gelerek beğenmiş olduğunuz ürünü teslim alabilirsiniz.
  • Bayilik sisteminde bayinin de para kazanabilmesi için fiyatlarımızı arttırmamız gerekmektedir. Fiyatlarımızın her daim makul kalabilmesi adına Thales Pırlanta bayilik vermemektedir..
  • Hem yüksek stok maliyeti hem de sürekli satış yaptığımızdan tüm ürünleri stokta bulundurma şansımız yoktur.
  • Mağazalar, internetten alacağınız ürünle aralarındaki tek farkın; aynı ürünü yüksek maliyetleri nedeniyle kendilerinden daha pahalıya alacağınızı söylese oradan alır mısınız, tabii ki de almazsınız. Buradaki amaç, sizi korkutarak internetten alışveriş yapmaktan uzaklaştırıp, aynı kalitedeki ürünü birazda satıcı baskısı ile daha pahalıya kendilerinden almanızı sağlamaktır.
  • Thales Pırlanta hiçbir şekilde kredi kartı bilgilerinizi kayıt altına almayarak, ödeme esnasında sizi bankaya yönlendirmektedir. Ayrıca, bankanız ile yapacağınız bütün iletişimlerde 128 Bit SSL güvenlik sertifikası işlemlerinizi şifrelemektedir. Sitemizden gönül rahatlığıyla %100 güvenli alışveriş yapabilirsiniz.
  • Kredi kartı veya banka havalesi ile ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Kapıda ödeme seçeneğimiz yoktur.
  • Mevcut yasalar gereği kredi kartlarına maksimum 3 taksit yapabiliyoruz.
  • Tabii ki. Ödeme esnasında fatura ve teslimat adreslerini farklı tanımlamanız yeterli olacaktır.
  • Ürünlerimizi Yurtiçi kargo ile sadece sizin belirtmiş olduğunuz isme teslim olacak şekilde sigortalı olarak gönderiyoruz.
  • Satın almış olduğunuz mücevhere değeri üzerinden sigorta yapılmaktadır. Olası kayıp durumunda Thales pırlanta olarak biz yeni ürün üretip size gönderiyoruz. Siz sigortanın ödeme süresini beklemiyorsunuz.
thalesPirlanta-shareArea
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR