x

Pırlanta Hakkında Merak Ettikleriniz

Pırlanta Zarar Ettirir Mi?

15 Nisan 2021

Doğru fiyata ve de çok büyük işçilikli bir ürün almayıp, kısa sürede de satmacaksanız zarar etme ihtimaliniz düşüktür.

Pırlanta Ve Zirkon Farkı

16 Nisan 2021

Pırlanta ve zirkon arasındaki fark nedir? Zirkon sentetik camdır, pırlanta ise yeryüzünde milyonlarca yılda oluşan en sert değerli madendir.

Pırlanta Yüzük Bakımı

16 Nisan 2021

Pırlanta yüzük bakımı thales pırlanta tarafından yapılabildiği gibi, sizinde evinizde nasıl pırlanta bakımı yapabileceğinizi bu makalede okuyabiirsiniz.

Pırlanta Yüzük Bozdurma

16 Nisan 2021

Pırlanta yüzük bozdurma ve 2. el pırlanta satışı yapacaksanız, pırlanta ürüne ait isminize özel düzenlenmiş mücevher sertifikanız yanınızda olsun.

Pırlanta Ve Elmas Arasındaki Fark

16 Nisan 2021

Pırlanta ve elmas arasındaki fark nedir? Pırlanta ve elmasın aynı maden olduğunu, tek farkın ise kesimden kaynaklandığını anlatmaya çalıştık makalemizde.

Pırlanta Üreten Ülkeler

16 Nisan 2021

Pırlanta üreten ülkeler ve pırlanta üretimi Endonezya, Güney Afrika (Kimberley’de), Güney Amerika, Avustralya ve Hindistan olarak bilinmektedir.

Pırlanta Uluslararası Sertifika

16 Nisan 2021

Pırlanta uluslararası sertifika, GIA, HRD, IDL laboratuvarları hakkında makalemizde detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Pırlanta Rengi Nasıl Anlaşılır

16 Nisan 2021

Pırlanta rengi nasıl anlaşılır? Hangi pırlanta renklerini tercih etmeniz daha doğru olur, gibi pırlantaya dair en çok merak ettiğiniz soruları yanıtladık.

Pırlanta Rapaport

16 Nisan 2021

Pırlanta rapaport, rapaport fiyat bilgilendirmesi.Cuma günleri karat,berraklık ve renge göre güncel fiyat listesi açıklanan pırlanta taş listesidir.

Pırlanta Renk Skalası

16 Nisan 2021

Pırlanta renk skalası, pırlanta renkleri farkları. 4 ara gruba ayırabiliriz. Renksizler,renksize yakınlar,çok hafif sarılar ve koyu sarı pırlantalar.

1 2 3 4 5 6 7
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.