Filtrele
Thales Pırlanta Kurye
İstanbul içi 4000 TL ve üzeri alışverişlerde
Kurye ile hızlı teslimat seçeneği
Thales Pırlanta Kargo
Türkiyenin her yerine
Ücretsiz ve Sigortalı Kargo
Thales Pırlanta Teslimat
Dünyanın Dört bir yanına
Sigortalı Teslimat

HRD İncelemeli Tektaş Pırlanta Yüzükler

23 Ürün
Tümü

HRD İncelemeli Pırlanta Nedir?

Renk ve berraklığı firmamızın analiz ekibi tarafından daha önce belirlenmiş pırlantaların ücreti karşılığında hrd antwerp laboratuarında ekstra incelenme yöntemidir.

Ön inceleme belgesinde hassas terazide tartılmıs pırlanın kusüratlari da dâhil net ağırlığı, renk, berraklık ve maksimum çap * minumum çap + yükseklik bilgileri bulunur. Hrd mücevher sertifikasında ilave olarak pırlanta taşın symmetry ve taşın monte edildiği altın görseli yer alır.

Ön inceleme belgesinin maliyeti hrd mücevher sertifikasina gore daha düşük olduğu için ürünü daha avantajlı fiyata alırsınız.

Mücevher sertifikasında montur değişikliğinde tekrar sertifika bedeli ödemeniz gerekir. Ön inceleme belgesinde size ek maliyeti yoktur. İstediğiniz takdirde ön incelemeli taşınıza mücevher sertifikası çıkartabiliyoruz. Sertifika+hizmet bedelimiz nakit olacak şekilde kdv dâhil 120 dolardır. Sizin tarafınızdan talep edilmiş mücevher sertifikası iade ve değişimlerde fiyata dâhil edilmez.

HRD Antwerp Sertifikanın Önemi

HRD Antwerp sertifika pırlantanın değerini ve özelliklerini belirlemek için faaliyet veren kar amacı gütmeyen bir kurumdur. 

Bir pırlanta taşı en az 6 gemolog tarafından otomotik ve yarı otomotik son sistem cihazlar aracılığı ile incelenerek karakteristik özellikleri belirlenir. 

Satın aldığınız veya almak istediğiniz pırlantanın imitasyon veya fason bir taş olup olmadığını anlamanın en iyi yoludur hrd sertifika.

HRD sertifika ile pırlantanızın tüm özelliklerini bilirsiniz. Dünyada kabul görmüş bu sertifika ile birlikte hem güvenilir bir satış yapılır hemde alıcı kişi nasıl bir taş aldığını ve taşının değerini bilerek dürüst bir alışveriş yapmış olur. 

Pırlanta satın alma konusunda dikkat edilecek en büyük detay olan sertifikalı ürün almaktır. Bu ürün uluslararası bir sertifikaya sahip pırlanta ise değerinde ve gerçek bir taş satın almış olursunuz.

Thales Pırlanta olarak HRD ön incelemeli pırlanta kategormizde yer alan ürünlerimize göz atarak dilediğiniz pırlantanın seçimini yapabilirsiniz.