Pırlanta Hediye Rehberiniz

Pırlanta Hediye Rehberiniz

Hediyelik pırlanta alımı erkekler tarafından konuya çok hakim olmadıkları için oldukça zorlayıcı bir süreçtir.
Hediye etmeyi planladığınız amaç burada tercihinizi belirlemede size yol gösterecektir.

Evlilik Teklifi Yüzüğü Hediyesi :

Bütçenize göre büyük veya küçük sade bir tektaş pırlanta yüzük modeli tercih edebilirsiniz.

Pırlanta Sevgililer Günü Hediyesi : 

Sevgilinizin sevdiği taş rengine göre çok şık renkli taşlı zümrüt,safir veya pırlanta taşlı yakut kolye seçebilirsiniz.

Pırlanta Anneler Günü Hediyeleri :

Annenizin yaşına,zevkine ve de ihtiyacı olan pırlanta'ya göre seçim yapmanız daha doğru olacaktır. Daha önce alınmış kolyesi varsa, takım olması açısından aynı modelin küpesini veya yüzüğünü almanızı önerebiliriz.
İlk pırlantası olacaksa da, babanızla birlikte ortak alınacak tektaş pırlanta yüzük annenizi oldukça mutlu edecektir.

Pırlanta Yıl dönümü Hediyesi Ne Olmalıdır?

Mutlaka eşiniz zaman zaman hayalindeki pırlantanın nasıl olmasını istediğini size veya yakın arkadaşlarına belirtmiştir,onlardan yardım isteyebilirsiniz. Pırlanta tektaşı varsa, en güzel yıl dönümü hediyeleri arasında yer alan beştaş pırlanta yüzüğü eşinize hediye olarak takdim edebilirsiniz.

Pırlanta Doğum Günü Hediyesi : 

Doğum günü olan kişiyle yakınlık durumunuza göre büyük veya küçük pırlanta kolye veya pırlanta bileklik modelleri arasından tercih yapabilirsiniz.
Pırlanta Düğün Hediyesi Seçenekleri :
Düğün sürecine  ( evlilik teklifi, isteme, nişan dönemi) kadar aldığınız mücevherlerden farklı, aynı zamanda düğünde yer alan misafirlerinde beğenisini kazanacak bir takı seçmelisiniz. Düğün hediyesi seçenekleri arasında ilk sırada pırlanta gerdanlık,küpe ve bileklik üçlü seti gelmektedir. Sadece pırlanta gerdanlık değişmemek şartı ile pırlanta küpe veya pırlanta bileklik ile de ikili takım yapabilirsiniz.
Thales Pırlanta ailesi olarak evlenecek çiftlerimize bir ömür mutluluklar dileriz şimdiden.. Aklınıza takılan tüm soruları mesai saatlerimiz içerisinde bizlere 0212 632 22 70 numaralı telefondan ulaşarak sorabilirsiniz.