Filtrele
Thales Pırlanta Kurye
İstanbul içi 4000 TL ve üzeri alışverişlerde
Kurye ile hızlı teslimat seçeneği
Thales Pırlanta Kargo
Türkiyenin her yerine
Ücretsiz ve Sigortalı Kargo
Thales Pırlanta Teslimat
Dünyanın Dört bir yanına
Sigortalı Teslimat

Gia Sertifikalı Tektaş Pırlanta Kolye

32 Ürün
Tümü

Gia Sertifikalı Tektaş Pırlanta Kolyeler

Her kadının rüyası olan pırlanta değerli taş günümüz yoğun talebi ile her bütçenin alabileceği boyutlara ulaşmıştır. Öncelikle pırlanta da GİA sertifikası nedir neden önemlidir bunların biraz üstünde duralım isterseniz.

GIA sertifikası dünya standartlarında pırlantanın kalitesini ve gerçekçiliğini belgeleyen uluslararası bir sertifikadır. 1931 yılında kurulan firma kar amacı gütmemektedir. GIA tüm dünya genelinde kabul görmüş 4C kuralını belirlemiş ve kabul görmüştür. GIA 0.30 karat ağırlığının üstünde olan taşlara inceleme yapar.

Dünyanın en yaygın ve Saygın pırlanta inceleme laboratuvarıdır. Bu sertifika hem müşteriye hem de mücevherci firmaya büyük avantaj sağlar. Bu durumda GIA sertifikalı tektaş pırlanta kolye satın alırken içiniz rahat ederek alabilirsiniz.

Gia Sertifikalı Tektaş Pırlanta Kolye Bakımı

Pırlanta bakımı oldukça önemlidir. Özellikle tenimiz ile temas ettikleri için kullanıma bağlı olarak renkte matlaşma en çok görülen durumdur. Gia sertifikalı tektaş kolye olunca kolye sahibi evde bakım yaparsa her hangi bir zarar vereceği endişesi taşır. Bu durumda en doğru olan kolyeyi aldığınız firmaya uğrayarak bakım işlemini profesyonel olarak yaptırmaktır. 

Thales pırlantadan aldığınız her ürünün ömür boyu garantisi ve bakımı mevcuttur. Sizlerde kolye seçimi yaparken Thales Pırlantayı tercih etmelisiniz.

Tektaş pırlanta kolyeler ister şık bir davette olun isterseniz günlük hayatınızda kıyafetlerinizi tamamlayacak en şık aksesuarlardandır.