Filtrele
Ürün Grupları
Thales Pırlanta Kurye
İstanbul içi 4000 TL ve üzeri alışverişlerde
Kurye ile hızlı teslimat seçeneği
Thales Pırlanta Kargo
Türkiyenin her yerine
Ücretsiz ve Sigortalı Kargo
Thales Pırlanta Teslimat
Dünyanın Dört bir yanına
Sigortalı Teslimat

Pırlanta Tektaş Yüzükler

241 Ürün
Tümü

Pırlanta Tektaş Yüzükler 

Kadınların göz bebeği haline gelen birbirinden farklı tektaş modelleri ve çeşitleri, Thales pırlanta tarafından, kalite güvencesi ile birlikte sizlerin beğenisine sunuluyor. Farklı boyutlarda ve modellerde oluşturulan tek taş pırlanta yüzüklerin yanı sıra özel tasarım pek çok model de kategori içerisinde yerini almış durumda. Kadınların olmazsa olmazı durumunda tek taş pırlantaların farklı modellerini de yine belirtilen kategori içerisinde bulmak mümkün. Pırlanta tek taş yüzük modelleri denildiğinde akla gelen ilk isimlerden bir tanesi olan Thales pırlanta, aynı zamanda güvenilir ve uygun fiyatları ile de kullanıcılarını  memnun etmeyi amaçlıyor.

Farklı Kesimlerde Tek Taş Modelleri 

Firmanın pırlanta tek taş yüzük modelleri kategorisinde yer alan ürünler, birbirinden farklı kesimlerde ve işçiliklerde oluşturulmuş  durumda. Badem tırnaklı ve V tırnaklı modellerinin yanı sıra beyaz altın ve ince tırnaklı, dönen modelleri de belirtilen kategori içerisinde sergileniyor. Kadınların ve tek taş ilgisi olan bireylerin aradıkları tüm ürünleri rahatlıkla bulabilecekleri kategori içerisinde aynı zamanda görsel içeriklerinde fazla olması, müşterilerin ürünler hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmalarını destekliyor. Pırlanta tek taş yüzükler denildiğinde akla gelebilecek farklı pek çok seçeneğin yer aldığı kategori de aynı zamanda değişik karat,kesim,sertifika ve büyüklüklerde yüzük bulabilme imkanı da bulunmakta. Uluslararası sertifikalı tek taş pırlantalar ise kategori içerisinde öne çıkan yüzüklerden yalnızca bir tanesi.

Uygun Fiyatlı Pek Çok Alternatif 

Tek taş pırlanta kategorisinde, daha fazla bireyin yararlanabilmesi ve bütçelerine uygun ürünleri bulabilmesi adına uygun fiyatlı pek çok alternatifte yer alıyor. Tek taşların pırlanta karatlarına, berraklık ve renklerine göre değişen fiyatları, Thales pırlanta güvencesi ile birlikte birleşince daha da uygun hale geliyor. Pırlanta tek taş yüzük modelleri noktasında birbirinden farklı alternatifi barındıran kategori içerisinde aynı zamanda kişiye özel tasarımlara da kolaylıkla ulaşmak mümkün. Kategori içerisinde yer alan ürünlerin neredeyse tamamının indirimde olması ise müşterilerin yüzünü güldürecek nitelikte. İki taşlı pırlanta yüzük modelleri ise kategori içerisinde en trend parçalardan bir tanesi olmak ile birlikte popülerliğini her geçen gün arttırmaya devam ediyor.