Filtrele
Thales Pırlanta Kurye
İstanbul içi 4000 TL ve üzeri alışverişlerde
Kurye ile hızlı teslimat seçeneği
Thales Pırlanta Kargo
Türkiyenin her yerine
Ücretsiz ve Sigortalı Kargo
Thales Pırlanta Teslimat
Dünyanın Dört bir yanına
Sigortalı Teslimat

Pırlanta Yüzükler

825 Ürün
Tümü

Pırlanta Yüzük

Pırlanta yüzük modelleri ile hayallerinizi süsleyen ışıltıya sahip olun! Dünyanın en değerli taşı olan elmasın usta ellerde işlenmesi sonucu yaratılan pırlanta yüzük modelleri Thales Pırlanta farkı ile ayrı bir anlam kazanıyor.
Birbirinden şık modelleri ile göz alıcı ışıltıları görenleri kendine hayran bırakan Pırlanta yüzük modelleri yuvarlak tektaş, Kare tektaş yüzük, baget pırlanta yüzük gibi birçok modeli ile firmamızda kendine has bir alıcı kitlesi oluşturuyor.
Pırlanta yüzük alırken dikkat edilmesi gerekenler sizlerin güvenli alışveriş yapmanız açınızdan oldukça önemlidir. 
Bu eşsiz mücevherler zarif görüntüleri ile Thales Pırlanta’nın ince işçiliği ile birleşiyor. Her zevke hitap eden pırlanta yüzük modelleri ve fiyatları için resimlerin üzerine tıklamanız yeterlidir. 
Günümüzün moda trendlerine göre özel olarak tasarlanmış tektaş yüzük modelleri harika bir koleksiyonu oluşturdu. 
Pırlanta yüzük fiyatları yüzüğün özelliklerine göre değişkenlik göstermektedir. Her bütçeye uygun olan ödeme kolaylığı bakımından kendinizi zorlamadan satın alacağınız tektaş yüzüklerimiz firmamız tarafından garantilidir.
Aynı zamanda uluslararası alanda geçerlilik kazanmış sertifikalara sahip pırlantalar ile güvenli alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz.
Zevkli ve güçlü kadınların simgesi olan tektaş yüzükler en nadide aksesuarlar olacaktır. Özel günlerinizde ve günlük hayatınızda parmağınızdan çıkarmak istemeyeceğiniz pırlanta yüzük modelleri Thales Pırlanta Yüzük kategorimizde sizleri bekliyor.