x

Blog

Pırlanta Kesimleri

18 Nisan 2021

Sizler için ; Pırlanta kesimleri, pırlanta kesim tekniklerine ve de en çok tercih edilen popüler pırlanta taş kesimlerine makalemiz içerisinde yer verdik.

Pırlanta Set Takım

18 Nisan 2021

Pırlanta set takımı alırken özellikle düğünde takmayı hedefliyorsanız kıyafetinizle uyumlu ve saçınıza takılmayacak modeller olmasına dikkat ediniz.

Tamtur Pırlanta

18 Nisan 2021

Yazımız içeriğinde ; tamtur pırlanta hakkında genel bilgi ve tamtur pırlanta satın alırken nelere dikkat edilmesi gerektiğine dair bilgi bulabilirsiniz.

Alyans Nereden Alınır?

18 Nisan 2021

'' Alyans nereden alınır, online alyans alırken nelere dikkat edilmelidir '' uzman kadromuzca hazırlanmış yazımızı karar vermeden önce okumanızı öneririz.

Pırlanta Küpe

18 Nisan 2021

Yazımızda '' pırlanta küpe '' kelimesinin tarihimizde nasıl türediğine dair kısa bilgi ve son moda küpelerde kullanılan taş kesimlerine erişebilirsiniz.

Pırlanta Kolye

18 Nisan 2021

Nasıl bir Pırlanta kolye modeli alacağınızı tam netleştirmediyseniz '' Pırlanta kolye seçerken nelere dikkat edilmelidir ? '' yazımız tam da size göre.

Pırlanta Set Su Yolu

18 Nisan 2021

'' Pırlanta Set Su Yolu '' düğün ve nişan gibi özel günlerde aileler veya damat bey tarafından gelin hanıma takılan gösterişli takı çeşididir.

Pırlanta Yüzük Neden Kararır?

18 Nisan 2021

'' Pırlanta Yüzük Neden Kararır? '' vücudumuzun salgıladığı yağ ve asit zamanla yüzüğün kararmasına neden olur. En hızlı kararma nedeni ise kimyasallardır.

HRD Antwerp Sertifika Nedir?

18 Nisan 2021

'' HRD Antwerp Sertifika Nedir? '' 1976 senesinde Antwerp kentinde kurulmuş laboratuvarda 6 farklı gemologun taşı incelemesi sonucu düzenlen sertifika.

Sahte Pırlanta Nasıl Anlaşılır?

18 Nisan 2021

'' Sahte Pırlanta Nasıl Anlaşılır ? '' su ve buğu testi en basit yöntemlerdir. Mevcut taşın üstünde zımpara kağıdı sürün, aşınma olup olmadı kontrol edin.

1 2 3 4 5 6 7
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.